Kurucam daudzpusīgs sniegums “Nets” uzvarā pār Pasečņika pārstāvēto “Wizards”

09/07/2019 08:14

Latvieša Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas “Nets” NBA Vasaras līgas mačā ar 88:85 (19:17, 14:23, 34:22, 21:23) pārspēja Anžeja Pasečņika pārstāvēto Vašingtonas “Wizards” vienību.

Kurucs šajā spēlē laukumā pavadīja 27 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izcēlās ar daudzpusīgu sniegumu – septiņi gūti punkti (3pt. 1/2, 2pt. 2/3), izcīnītas piecas atlēkušās bumbas, atdotas trīs rezultatīvas piespēles un pārtvertas četras pretinieku bumbas.

Tikmēr Pasečņiks laukumā pavadīja 16 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus (3pt. 0/2, 2pt. 3/7, 1pt. 1/3), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un atdeva vienu rezultatīvo piespēli.

Spēles pirmo ceturtdaļu ar divu punktu pārsvaru sev par labu noslēdza “Nets”, bet mača otrajā nogrieznī “Wizards” uzņēma apgriezienus un iekrāja septiņu punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā bruklinieši vadību atguva, kuru arī izdevās noturēt līdz spēlēs beigām.

Labākais uzvarētāju rindās ar 19 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un trim rezultatīvajām piespēlēm bija Džošs Grejs, bet 14 punktus un astoņas bumbas pievienoja Amida Brimahs.

Zaudētāju rindās 19 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Rui Hačimuras kontā, bet 16 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un divas rezultatīvās piespēles Trojam Braunam.

“Wizards” un Pasečņikam nākamā spēle Vasaras līgā paredzēta jau rītdien pret Losandželosas “Clippers”, bet Kurucam un “Nets” nākamais mačs būs pēc divām dienām pret Orlando “Magic” komandu.