Kurucam liels spēles laiks, “Nets” pārbaudes mača sagrauj Brazīlijas klubu

05/10/2019 09:01

Pirmo pārbaudes maču pirms jaunās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas aizvadīja latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas sagrāva Brazīlijas klubu “Sesi/Franca” ar 137:89.

Kurucs tika iekļauts starta pieciniekā un jau pirmajā minūtē izdarīja trīspunktu metienu, kas nebija precīzs. Pirmajā ceturtdaļa “Nets” panāca piecu punktu pārsvaru, to noslēdzot ar 27:32. Nākamajās 12 minūtēs Bruklinas vienība izskatījās pārliecinošāk, lielo pārtraukumu sagaidot ar 74:53.

Pārsniegt 100 gūto punktu robežu trešajā ceturtdaļā vēl neizdevās – 96:72, savukārt noslēdzošajā spēles nogrieznī “Nets” uzbrukums uzplauka, mačam noslēdzoties ar 137:89. Par spēles rezultatīvāko basketbolistu Bruklinas rindās kļuva Torīns Prinss, kuram 22 punkti.

Rodions Kurucs laukumā pavadīja 24:54 minūtes, kas ir dalīti labākais spēles laiks komandā kopā ar Džananu Musu. Latviešu basketbolists iemeta deviņus punktus (2p. 1/1, 3p. 2/5, s.m. 1/4), ka arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un izdarīja divas piespēles.

Nākamo pārbaudes maču “Nets” aizvadīs naktī uz 10. oktobri pret Losandželosas “Lakers”. Oficiālā sezona sāksies naktī uz 23. oktobri ar spēli pret Minesotas “Timberwolves”.