Kurucam liels spēles laiks, “Nets” otro reizi apspēlē “Lakers”

12/10/2019 16:54

Latvieša Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas “Nets” sestdien pirmssezonas pārbaudes mačā ar rezultātu 91:77 (20:19, 27:17, 23:25, 21:16) apspēlēja Losandželosas “Lakers” vienību.

Kurucs laukumā pavadīja 21 minūti un divas sekundes, kuru laikā izcēlās ar gūtiem trim punktiem (3pt. 1/2, 2pt. 0/1), četrām atlēkušajām bumbām, četrām kļūdām un trim personīgajām piezīmēm.

Maču izcili iesāka “Nets”, kas jau pirmajās minūtēs iekrāja septiņu punktu pārsvaru. Uz to “Lakers” atbildēja ar 11:0 izrāvienu un jau izvirzījās vadībā. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē nelielu pārsvaru iekrāt izdevās Bruklinas komandai. Otrajā ceturtdaļā mačs ritēja punkts punktā, bet pirmā puslaika izskaņā “Nets” veica 10:0 izrāvienu un pārtraukumā devās ar 11 punktu pārsvaru.

Otrajā puslaikā “Nets” vadības grožus neatdeva, bet “Lakers” atspēlēšanos grūtāku padarīja Entonija Deivisa gūtais plaukstas savainojums. Spēlētājs, visticamāk, izmežģījis īkšķi. “Nets” spēles izskaņā pieļāva vairākas kļūdas un nerealizēja metienus, tostarp arī no soda līnijas, tomēr iegūto pārsvaru izdevās nosargāt, svinot trešo panākumu pirms gaidāmās sezonas.

Labākais “Nets” rindās ar 22 punktiem, piecām rezultatīvajām piespēlēm un četrām atlēkušajām bumbām bija Kariss Leverts, bet Tureāns Prinss pievienoja 14 punktus un četras atlēkušās bumbas. “Lakers” komandā Eiverijs Bredlijs izcēlās ar 14 punktiem un četrām atlēkušajām bumbām, bet 11 punkti un sešas bumbas Kentaviusa Kaldvela-Popa rēķinā.

Abas komandas Ķīnā iepriekš tikās arī ceturtdien, kad ar rezultātu 114:111 uzvaru svinēja “Nets”.