Kurucam liels spēles laiks “Nets” sakāvē Toronto (VIDEO)

12/01/2019 05:29

Kārtējā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā vairāk nekā 22 minūtes laukumā pavadīja Rodions Kurucs, kura pārstāvētā Bruklinas “Nets” viesos ar rezultātu 105:122 atzina Toronto “Raptors” pārākumu.

Latviešu basketbolists šajā mačā izcēlās ar četriem punktiem (1/2 – 2p., 0/1 – 3p., 2/2 – s.m.), trim atlēkušajām bumbām, trīs kļūdām un +/- rādītāju -18, kas šonakt bija trešais sliktākais “Nets” komandā.

Spēles pirmajā ceturtdaļā “Nets” pārsteidzoši labi spēja darboties uzbrukumā, gūstot 35 punktus, kamēr aizsardzībā ielaižot 28.

Diemžēl otrajā ceturksnī cīņa apgriezās kājām gaisā, “Raptors” gūstot uz pusi vairāk punktus nekā to iespēja viesi, kā rezultātā puslaika pārtraukumā Kanādas komanda devās ar 11 punktu handikapu – 64:53.

Pēc pārtraukuma “Raptors” turpināja iesākto kursu, arvien palielinot pārsvaru, kas trešā ceturkšņa beigās sasniedza 24 punktus – 99:75.

Tādējādi noslēdzošā ceturtdaļa bija vairs tikai formalitāte, “Nets” komandai spējot nedaudz pietuvoties, taču nopietni apdraudēt mājinieku pārsvaru viesiem nebija pa spēkam – 105:122.

Uzvarētāju labā ar 20 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Kavai Lenards, kamēr viesiem 24 punkti un deviņas rezultatīvas piespēles D’Andželo Rasela rēķinā.

“Nets” ar bilanci 21-23 NBA Austrumu konferencē ieņem septīto pozīciju.