Kurucam liels spēles laiks, pārtrūkst “Nets” uzvaru sērija (VIDEO)

29/01/2019 05:57

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) sešu uzvaru sērija pārtrūkusi Rodiona Kuruca pārstāvētajai Bruklinas “Nets”, kas izbraukumā ar rezultātu 104:112 atzina zvaigžņotās Bostonas “Celtics” pārākumu.

Latviešu basketbolists kārtējo reizi devās “Nets” vienības pamatsastāvā, laukumā pavadot 26:17 minūtes, kuru laikā Kurucam gan krietni vien piekliboja precizitāte metienos no spēles (1/9). Kopumā Kurucs guva piecus punktus (0/6 – 2p., 1/3 – 3p., 2/2 – s.m.), savāca divas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu piespēli, vienreiz pārkāpa noteikumus, kā arī nopelnīja +/- koeficientu -2.

“Celtics” jau mača ievadā ātri spēja iekrāt 13 punktu pārsvaru (23:10), ko gan vēl ātrāk teju izsēja, viesiem izceļoties ar desmit punktu izrāvienu – 20:23. Ķeltiem gan pirmajā ceturksnī izdevās saglabāt vadības grožus – 32:26.

Mājinieki savu handikapu papildināja arī otrajās 12 minūtēs, puslaiku pārtraukumā dodoties ar apaļu desmit punktu lielu vadību – 60:50.

Viss mainījās pēc pārtraukuma, kad iniciatīvu laukumā pārņēma “Nets”, trešā ceturkšņa laikā atspēlējot teju visu iekrātu deficītu un pirms noslēdzošajām 12 minūtēm pietuvojoties līdz viena punkta atstatumam – 88:89.

Tomēr “Celtics” šoreiz izdevās apturēt viesu pakaļdzīšanos, mājiniekiem atgūstot kontroli pār cīņu, kas ļāva atgūt drošāku pārsvaru un izcīnīt uzvaru visā mačā – 112:104.

Uzvarētāju labā pa 21 punktam guva Markuss Smārts un Džeilens Brauns, kamēr ar 14 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Als Horfords.

Savukārt viesiem 25 punktus iekrāja D’Andželo Rasels. 20 punkti Šabaza Napjēra rēķinā.

Nākamo cīņu “Nets” aizvadīs jau pēc mazāk nekā 24 stundām, savā laukumā uzņemot pastarīti Čikāgas “Bulls”.