Kurucam mazrezultatīvs sniegums, “Nets” nespēj apturēt Simonsu un piedzīvo zaudējumu

21/01/2020 00:39

Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas “Nets” pirmdien cieta kārtējo zaudējumu.

“Nets” savā laukumā ar 111:117 piekāpās vienai no Austrumu konferences līdervienībām Filadelfijas “76ers”. “Nets” šis bija jau 11 zaudējums pēdējās 13 spēlēs.

Kurucs laukumā pavadīja 17 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā guva piecus punktus (3pt. 1/1, 1pt. 2/2), atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva divas kļūdas, nopelnīja trīs personīgās piezīmes un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

“Nets” rindās ar 22 punktiem rezultatīvākais bija Spensers Dinvidijs, 13 punkti un 13 atlēkušās bumbas bija Džeretam Elenam, bet divus divpadsmitniekus šajos statistikas rādītājos iekrāja Toreans Prinss.

“76ers” komandā ar 34 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un 12 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Bens Simonss, bet 19 punkti bija Elam Horfordam.

Bruklinas komanda bija vadībā otro un trešo ceturtdaļu, taču otrajā puslaikā ar Kurucu laukumā ielaida 15 punktus pēc kārtas, kas viesiem ļāva pārņemt vadību. Ceturtajā ceturksnī laukuma saimnieki vairākas reizes pietuvojās, lai pārņemtu vadību, tomēr tas neizdevās, un “76ers” svinēja uzvaru.

“Nets” ar 18 uzvarām 42 mačos ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, bet “76ers” ar 29 panākumiem 45 dueļos ir piektā.

Nākamo spēli “Nets” aizvadīs trešdien, kad savā laukumā tiksies ar zvaigžņoto Rietumu konferences līderi Losandželosas “Lakers”.