Kurucam rekordliels spēles laiks uzvarā pār “Wizards” (VIDEO)

17/11/2018 08:19

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas “Nets” aizvadītajā naktī ar 115:104 izbraukumā uzveica Vašingtonas “Wizards” basketbolistus.

“Nets” tā bija septītā uzvara šajā sezonā, kamēr “Wizards” piedzīvoja jau desmito zaudējumu.

Kurucs laukumā pavadīja 21 minūti, kas ir jauns viņa karjeras rekords NBA mačos, šajā laikā uzbrucējs atzīmējās ar deviņiem gūtiem punktiem (2p. 3/7, 3p 1/3) un trīs atlēkušajām bumbām.

Līdz šim lielākais Kuruca spēles laiks bija 10.oktobra spēlē pret Ņujorkas “Knicks”, kad latvietim tika atvēlētas 17 minūtes.

Kurucs pie lielāka spēles laika tika pēc ilgāka pārtraukuma. Basketbolists iepriekš bija iedzīvojies potītes savainojumā. Šajā sezonā Kurucs “Nets” rindās laukumā izgājis septiņās spēlēs, kopā laukumā pavadot 61 minūti. Vidēji Rodions laukumā pavadītajās 10,2 minūtēs izcēlies ar caurmērā gūtiem 6,2 punktiem un trīs atlēkušajām bumbām zem groziem.

“Nets” labā 25 punktus iemeta Spensers Dinvidijs, bet 23 punktus pievienoja D’Endželo Rasels.

Tikmēr “Wizards” rindās ar 25 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām atzīmējās Dvaits Hovards, kamēr 20 punkti Bredlijam Bīlam.

Kurucs pirmo reizi laukumā devās pirmās ceturtdaļas izskaņā un uzreiz izcēlās ar aktīvu sniegumu, līdz ceturkšņa beigām trāpot vienu no trim metieniem. Otro ceturtdaļu Latvijas basketbolists iesāka veiksmīgi, jo īsā laikā guva piecus punktus, kamēr “Nets” atradās nelielos iedzinējos.

Pēc tam Kurucs laukumā atgriezās otrajā puslaikā, kurā atzīmējās ar diviem punktiem, bet Bruklinas komanda bija ieguvusi iniciatīvu, turklāt noslēgumā tās pārsvars tuvojās jau 20 punktiem.

“Nets” ar septiņām uzvarām 16 spēlēs Austrumu konferencē atrodas devītajā vietā, kamēr “Wizards” ar pieciem panākumiem 15 mačos ir 11.pozīcijā.

Nākamo maču “Nets” aizvadīs jau sestdien, kad savā laukumā uzņems Losandželosas “Clippers”.