Kurucam rezultatīvākais mačs pēc atsākšanas, “Nets” ierāda vietu Adetokunbo brigādei (VIDEO)

04/08/2020 23:11

Negaidītu uzvaru izcīnīja Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas “Nets”, kas pieveica čempionāta līderi Milvoki “Bucks” ar 119:116.

Komandas aizvadīja ļoti rezultatīvu pirmo ceturtdaļu. Lai arī tās lielāko daļu mača favorīte “Bucks” bija vadībā, pēc 12 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 40:34 par labu “Nets”. Arī pēc pārtraukuma Bruklina spēlēja pārliecinoši, un, pirmajām puslaikam noslēdzoties, Kuruca pārstāvētajai vienībai bija astoņu punktu pārsvars – 73:65.

Spēles otrajā pusē “Bucks” izmisīgi mēģināja atgriezties. Līdz ceturtās ceturtdaļas vidum Milvoki panāca neizšķirtu, bet tad arī izvirzījās vadībā. Tomēr “Nets” nepadevās un izšķirošajā brīdī spēja pieveikt krietni meistarīgāku pretinieku – 119:116.

Kurucs šo spēli sāka starta pieciniekā un aizvadīja savu rezultatīvāko maču pēc turnīra atsākšanas. Kurucs laukumā pavadīja 28:34 minūtes, guva 10 punktus (2p. 2/3; 3p. 2/8), izcīnīja četras bumbas zem groziem un izdarīja divas piespēles.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Timote Luvavu-Kabarots, kurš iemeta 26 punktus. Lielisks bija arī Garets Templs ar 19 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām. Savukārt Kriss Čioza sakrāja “double-double” – desmit punkti un tikpat piespēles.

Tikmēr pretinieku rindās visvairāk iemeta Adetokunbo – 16 punktus. Šosezon bija tikai trīs mači, kuros Grieķijas izlases basketbolists guva mazāk punktu. Viņa kontā arī sešas atlēkušās bumbas un četras piespēles.

Bruklinai tā bija otrā uzvara pēc kārtas. Nākamo spēli “Nets” aizvadīs naktī uz 6. augustu plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret vēl vienu spēcīgu vienību – Bostonas “Celtics”.