Kurucam savainojums “Nets” uzvarā pār “Celtics” (VIDEO)

31/03/2019 04:03

Jaunā latviešu basketbola talanta Rodiona Kuruca pārstāvētais Nacionālās basketbola asociācijas klubs (NBA) Bruklinas “Nets” savā laukumā ar 110:96 (17:21, 32:27, 33:22, 28:26) pārspeja Bostonas “Celtics”.

Kurucs devās starta pieciniekā un laukumā pavadīja sešas minūtes un sešas sekundes, kuru laikā iedzīvojās labās kājas ceļa savainojumā, realizēja vienīgo divupnktu metienu un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu.

Spēles pirmais puslaiks noslēdzās līdzīgā cīņā – 49:48 Bruklinas komandas labā. Izšķirošo izrāvienu mājinieki veica trešajā ceturtdaļā, kad mača pēdējā nogrieznī devās ar 12 punktu pārsvaru – 82:70. Ceturtajā ceturtdaļā pārsvaru izdevās noturēt un beigās tika izcīnīta uzvara – 110:96.

Uzvarētāju rindās ar 29 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām labākais bija D’Andželo Rasels, bet zaudētājiem ar 19 punkti un sešas atlēkušās bumbas Gordona Heivorda kontā.

21 gadu vecais latvietis šosezon aizvadījis 57 spēles, kuru laikā vidēji mačā guvis 8,4 punktus un izcīnījis 3,6 atlēkušās bumbas.

Bruklinas “Nets” nākamo spēli aizvadījs 2. aprīlī pulksten 2.30 pēc Latvijas laika, kad savā laukumā uzņems Austrumu konferences līderi Milvoki “Bucks”.