Kurucam teicama lietderība “Nets” graujošā ceturtajā uzvarā pēc kārtas (VIDEO)

22/01/2019 01:08

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) ļoti pārliecinošu ceturto panākumu pēc kārtas guvusi Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas mājās ar 123:94 neatstāja nekādas cerības Sakramento “Kings” vienībai.

Latviešu basketbolists atklāja spēles rezultātu ar veiksmīgu caurgājienu, kopumā spēlē laukumā pavadītajās 23 minūtēs izceļoties ar 16 punktiem (7/8 – 2p., 0/2 – 3p., 2/2 – s.m.), divām atlēkušajām bumbām, vienu kļūdu, vienu piezīmi, kā arī lielisku +/- rādītāju +27.

Spēles pirmais puslaiks “Nets” komandai padevās visnotaļ problemātisks. Lai gan mājinieki bija labāki pirmajā ceturtdaļā (29:23), tomēr otrajā ceturksnī iniciatīvu laukumā pārņēma karaļi, kas puslaiku pārtraukumā devās ar piecu punktu handikapu kabatā – 60:55.

Tomēr pēc pārtraukuma laukumā iznāca divas dažādas komandas – “Nets” pilnībā dominēja gan trešajā (38:25), gan it īpaši ceturtajā divpadsmitminūtē (30:9), dzēšot jebkādus jautājumus par to, kurš būs uzvarētājs šajā mačā.

Ar 31 punktu un astoņām rezultatīvām piespēlēm lielu artavu “Nets” uzvarā sniedza arī D’Andželo Rasels. Savukārt Džo Hariss guva 19 punktus un savāca septiņas bumbas zem groziem.

“Kings” labā ar 22 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm izcēlās serbu snaiperis Bogdans Bogdanovičs.

“Nets” ar bilanci 24-23 nostiprinājās Austrumu konferences sestajā pozīcijā.

Nākamajā spēlē “Nets” naktī uz 24. janvāri savās mājās uzņems Orlando “Magic”.