Kurucam un “Nets” izšķirošā spēle Filadelfijā, “Spurs” iespēja atgūt vadību

Naktī uz trešdienu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “play-off” cīņas aizvadīs Latvijas basketbolisti – Rodions Kurucs un Bruklinas “Nets” centīsies pietuvoties Filadelfijas “76ers” vienībai, bet Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” lūkos tikt pie trešā panākuma sērijā pret Denveras “Nuggets”.

Bruklinas “Nets” (#6, 42-40) – Filadelfijas “76ers” (#3, 51-31) (sērijā 1-3)
plkst. 3.00 (LV)

[post_bet]

Austrumu konferences ceturtdaļfinālā pret Filadelfiju Kuruca pārstāvētajai vienībai ir atvēlēts pastarītes statuss, tomēr daudzi eksperti Kenija Atkinsona vadītajai komandai piedēvē “melnā zirdziņa” lomu, jo komanda spēlē ar raksturu un gatava pārsteigt jebkuru.

Sēriju “Nets” uzsāka ar uzvaru viesos – 111:102, taču pēc divām dienām tika piedzīvots pamatīgs zaudējums – 123:145. Savukārt sērijas trešajā cīņā savā laukumā bruklinieši piekāpās ar 115:131. Ceturtajā mačā “Nets” piekāpās ar 108:112.

Sērijas pirmajā spēlē latviešu uzbrucējs laukumā devās starta pieciniekā un laukumā pavadītajās 13 minūtēs pie punktiem netika, kamēr otrajā mačā Rodionam 22 minūtēs astoņi gūti punkti. Trešajā mačā Kurucam 19 minūtēs trīs gūti punkti. Nākamajā spēlē Kurucs laukumā nedevās.

Savukārt pulksten 4.30. pēc Latvijas laika Dāvis Bertāns un Sanantonio “Spurs” centīsies gūt trešo uzvaru sērija pret Denvers “Nuggets”.

Sanantonio “Spurs” (#7, 48-34) – Denveras “Nuggets” (#2, 54-28) (sērijā 2-2)

Līdzīgi kā “Nets”, arī Grega Popoviča vadītie basketbolisti uzvarēja sērijas atklāšanas maču (101:96), piedzīvojot zaudējumu otrajā duelī (105:114). Trešajā mačā “Spurs” savā laukumā izcīnīja uzvaru ar 118:108, bet ceturtajā piekāpās ar 103:117.

Sērijas pirmajā mača Dāvis laukumā pavadītajās 20 minūtēs izcēlās ar pieciem gūtiem punktiem, kamēr zaudējumā sērijas otrajā cīņā tika pie trīs punktiem 16 minūtēs. Trešajā šo komandu duelī Bertānam sešas minūtes, kuru laikā Dāvis pa grozu metienus neizpildīja. Ceturtajā mačā Bertāns 20 minūtēs guva piecus punktus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

“Spurs” par labu spēlē Grega Popoviča piedāvātais basketbols, kas sevī ietver lielu disciplīnu un izteiktu uzsvaru uz spēli aizsardzībā, kamēr “Nuggets”, lai arī aizvadīja lielisku regulāro sezonu, tiek uzskatīta par mazāk pieredzējušu komandu. Tāpat pagaidām apskatnieki nav līdz galam droši par Denveras vienības zvaigznes Nikola Jokiča spējām “play-off” cīņās.