Kurucam un “Nets” zvaigznēm otrā spēle divu dienu laikā

28/12/2020 14:30
Bruklinas Nets

Gaidāmajā naktī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas “Nets” savā laukumā uzņems Memfisas “Grizzlies”.

“Nets” veiksmīgi uzsāka šo sezonu, svinot pārliecinošas divas uzvaras – pret Goldensteitas “Warriors” (125:99) un Bostonas “Celtics”, savukārt aizvadītajā naktī mačā pret Šarlotas “Hornets” tika piedzīvots pirmais zaudējums – 104:106.

Pirmā neveiksme sakrita ar Kuruca palikšanu ārpus sastāva. Kopumā gan jāsecina, ka latvieša loma “Nets” sniegumā kļuvusi mazāka – pirmajā spēlē viņam 6:36 minūtes laukumā un trīs punkti, savukārt otrajā – vien 2:30 minūtes, kuru laikā punkti netika gūti.Kā bija paredzams pirms sezonas, tad līderu lomas uzņēmušies Kairijs Ērvings (vidēji 29,3 punkti un sešas piespēles), kā arī Kevins Durants, kuram caurmērā 26,7 punkti.

Pretinieki pagaidām nav spējuši tik pie panākuma, divos mačos piedzīvojot tikpat zaudējumus – 119:131 pret Sanatonio “Spurs” un 112:122 pret Atlantas “Hawks”. Memfisas kluba rindās pārliecinošu sniegumu rāda Temetriuss Morants, kurš divās spēlēs vidēji iemetis 36 punktus un atdevis astoņas piespēles.

Tāpat gaidāmajā naktī notiks vēl četras spēles – “Hawks” uzņems Detroitas “Pistons”, Oklahomasitijas “Thunder” spēkosies ar Jūtas “Jazz”, Denveras “Nuggets” aizvadīs maču pret Hjūstonas “Rockets”, bet Losandželosas “Lakers” spēlēs pret Portlendas “Trail Blazers”.