Kurucam viens no labākajiem +/- rādītājiem komandā pret Pasečņiku un “Wizards” (VIDEO)

02/08/2020 23:35

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Bruklinas “Nets” pārspēja Vašingtonas “Wizards ar rezultātu 118:110.

“Wizards” starta pieciniekā devās Rui Hačimura, Trojs Brauns, Tomass Braients, Aizaks Bonga un Šabazs Napiers. Savukārt “Nets” spēles sākumā laukumā sūtīja Taileru Džonsonu, Karisu Levertu, Džo Herisu, Lensu Tomasu un Džaretu Alenu.

Abas komandas pirmajā ceturtdaļā veica ievērojamus izrāvienus. “Wizards” maču iesāka ar 11:2, bet pēc tam “Nets” atbildēja ar 11:1 izrāvienu, kas vēlāk ļāva noslēgt ceturksni savā labā 24:21. Otrajā ceturtdaļā komandas turpināja rādīt nepārliecinošu un neorganizētu sniegumu uzbrukumā, bet puslaika pārtraukumā vienības devās ar neizšķirtu rezultātu 54:54.

Otrā puslaika ievadā abas komandas demonstrēja rezultatīvāku spēli, bet rezultāts turpināja augt līdzīgi. Trešā ceturkšņa otrajā daļā “Wizards” sastāvā laukumā tika sūtīts arī Anžejs Pašečņiks, kurš jau pēc neilga laika realizēja metienu no grozas apakšas. Noslēdzošo ceturtdaļu “Wizards” iesāka ar divu punktu pārsvaru 85:83. Izšķirošās spēles 12 minūtes aizritēja saspringti, bet mača beigās veiksmīgāki izrādījās Bruklinas kluba basketbolisti.

Kā ierasts Rodions Kurucs spēli uzsāka no rezervistu soliņa. Viņam atvēlētajās 16 minūtēs un 52 sekundēs viņš atzīmējās ar diviem punktiem (2p. 0.3; 3.p 0/1; s.m. 2/2), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja četras rezultatīvas piespēles, reizi kļūdījās, sakrāja četras piezīmes un sakrāja trešo labāko +/- rādītāju komandā “+11”.

Anžejs Pasečņiks šajā spēlē laukumā atradās trīs minūtes un 44 sekundes, iemeta divus punktus, nopelnīja divas piezīmes un vienreiz pieļāva kļūdu.

Vismaz 20 gūto punktu robežu sasniedza trīs “Nets” spēlētāji. Leverts atzīmējas ar 34 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, bet Heriss palīdzēja ar lielisku precizitāti un 27 punktiem (3.p. 6/7). Savukārt centram Alenam “double-double” ar 22 punktiem un 15 bumbām zem groziem.

Vašingtonas kluba rindās lielisks bija Braients, kurš arī spēja iegūt “double-double” (30+13). Vēl 22 punktus, 10 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles pievienoja Brauns, bet Iša Smita rēķinā 14 punkti.

Nākamo maču “Nets” aizvadīs 4. augustā plkst. 20:30 pēc Latvijas laika pret Milvoki “Bucks”, bet “Wizards” 3. augustā plkst. 23:00 pēc Latvijas laika spēkosies ar Indianas “Pacers”.