Kurucs 11. reizi starta sastāvā, “Nets” uzvar Memfisā un ielaužas “play-off” zonā (VIDEO)

05/01/2019 08:01

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt pie panākumā izbraukumā tika latvieša Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas ar rezultātu 109:100 pārspēja Memfisas “Grizzlies”, sarūpējot sāncenšiem ceturto zaudējumu pēc kārtas.

20 gadus vecais Kurucs jau 11. reizi šosezon maču uzsāka Ņujorkas kluba starta pieciniekā un 13 nospēlētajās minūtēs sakrāja piecus punktus (1p. 1/1, 2p. 2/4, 3p. 0/3), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra vienu piespēli, kā arī pieļāva vienu kļūdu, nopelnīja vienu piezīmi un cīņu noslēdza ar pārliecinoši sliktāko +/- rādītāju “Nets” sastāvā -17.

Bruklinas vienībai šis bija jau 11. panākums pēdējās 14 spēlēs, izšķirošo pārsvaru iegūstot noslēdzošās ceturtdaļas otrajā daļā, kad tika iekrāts 12 punktu handikaps (106:94), ar ko bija gana, lai noturētu uzvaru.

Ar 23 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm “Nets” rindās produktīvākais bija D’Andželo Rasels, piecus precīzus tālmetienus un 20 punktus pievienoja Demarijs Kerols, savukārt 18 punkti Džo Herisa rēķinā.

Memfisu no zaudējuma neglāba arī Maika Konlija 31 punkts un Kaila Andersona “triple-double” – 11 punkti, 11 atlēkušās bumbas un desmit piespēles.

Kenija Atkinsona vadītā vienība ar 19 uzvarām un 21 zaudējumu Austrumu konferences kopvērtējumā šobrīd ieņem astoto un pēdējo vietu “play-off” zonā. “Nets” izbraukumu turpinās svētdien, plkst. 22:30 pēc Latvijas laika tiekoties ar Čikāgas “Bulls”.