Kurucs ar aktīvu sniegumu palīdz turpināt “Nets” uzvaru sēriju (VIDEO)

24/01/2019 06:28

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) ar produktīvu sniegumu izcēlies Rodions Kurucs, kura pārstāvētā Bruklinas “Nets” mājās ar 114:110 pieveica Orlando “Magic” vienību, sasniedzot jau piekto uzvaru pēc kārtas.

Latvietis 22 laukumā pavadītajās minūtēs spēja gūt 13 punktus (6/8 – 2p., 0/1 – 3p., 1/2 – s.m.), savākt četras atlēkušās bumbas, pārtvert vienu piespēli, bloķēt vienu metienu, pieļaut divas kļūdas, četras reizes pārkāpt noteikumus, kā arī nopelnīt +/- rādītāju +12.

Saspringtā pirmajā puslaikā abas komandas apmainījās ar minimālām uzvarām katrā no pirmajām divām ceturtdaļām – “Nets” spēja būt pārāka pirmajā ceturksnī (26:25), kamēr “Magic” atbildēja otrajā (31:30). Līdz ar to pēc pirmajām 24 minūtēm uz tablo neizšķirts – 56:56.

Pēc lielā pārtraukuma laukumā turpinājās ļoti spraiga spēle, vadībai bieži mainot īpašniekus un spēles liktenim izšķiroties tikai pašās beigās, kad “Nets” spēja gūt pēdējos trīs punktus, izraujot sesto uzvaru pēc kārtas savās mājās.

Rezultatīvākais ar 29 punktiem “Nets” rindās bija Spensers Dinvidijs. Tikmēr 25 punkti un desmit atlēkušās bumbas D’Andželo Rasela rēķinā.

Viesiem 21 punkts un 14 atlēkušās bumbas Nikolas Vučeviča rēķinā.

“Nets” savu nākamo maču aizvadīs naktī uz 26. janvāri, savās mājās uzņemot principiālo sāncensi Ņujorkas “Knicks”.