Kurucs atkal rezultatīvs pret “Wizards”, taču “Nets” piedzīvo sesto zaudējumu pēc kārtas

02/12/2018 08:13

Savu punktu krājumu pēc ilgāka pārtraukuma papildināt izdevies latviešu uzbrucējam Rodionam Kurucam, kurš šonakt Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva astoņus punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, taču neglāba Bruklinas “Nets” no zaudējua izbraukumā pret Vašingtonas “Wizards” – 88:102.

Kurucs tieši viesos pret “Wizards” bija aizvadījis savu līdz šim pēdējo spēli NBA, kad 17. novembrī Rodions izcēlās ar 21 minūtē gūtiem deviņiem punktiem. Šonakt duelī pret ASV galvaspilsētas klubu Kurucs laukumā pavadītajās 14 minūtēs guva astoņus punktus (1p. 4/4, 2p. 2/3, 3p. 0/4), izcīnīja piecas bumbas zem groziem, pieļāva vienu kļūdu, nopelnīja piecas piezīmes, kā arī izcēlās ar labāko +/- rādītāju Bruklinas vienības sastāvā +6.

“Nets” šajā mačā guva 88 punktus, kas ir komandas zemākā rezultativitāte šosezon, turklāt Kenija Atkinsona vadītās vienības zaudējumu sērija šobrīd sasniegusi jau sešas spēles. “Wizards” pirmo puslaiku noslēdza ar nelielu vadību (42:39), taču 11:0 izrāviens trešajā ceturtdaļā ļāva izvirzīties priekšā ar +14 (53:39). Savukārt piecas minūtes līdz pamatlaika beigām mājinieki veica vēl vienu spurtu, šoreiz 12:0, kas praktiski izšķīra cīņas likteni (93:73).

Bruklinas kluba sastāvā rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Alens Krabs, bet desmit gūto punktu robeža pārsniedza vēl tikai Rondejs Holiss-Džefersons (11p.) un Demarijs Kerols (desmit). “Wizards” uzvaru ar 30 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm kaldināja Džons Vols, kamēr 22 punktus pievienoja Bredlijs Bīls.

“Nets” ar astoņiem panākumiem un 16 zaudējumiem Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas 11. pozīcijā, tikmēr “Wizards” (9-14) ir devītie.