Kurucs atkārtoti nosūtīts uz Attīstības līgu

21/11/2019 22:55

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas “Nets” atkārtoti nosūtījusi latviešu basketbolistu Rodionu Kurucu uz vienības fārmklubu Attīstības līgā Longailendas “Nets”.

Jau ziņots, ka pirms dažām dienām pēc vairāku maču izlaišanas latvietis spēļu prakses iegūšanai devās uz “Nets” fārmklubu. Sezonas pirmajā un pagaidām vienīgajā mačā G līgā Kurucs uzņēmās līdera lomu. Viņš 31 minūtes laikā iemeta 14 punktus, kas gan neglāba Longailendas “Nets” no zaudējuma pret Čikāgas “Windy City Bulls” ar 87:107.

Uzreiz pēc šīs spēles Kurucs atgriezās NBA komandā un pavadīja 6:05 minūtes laukumā pret Indiānas “Pacers” (86:115), iemetot divus punktus pretinieku grozā. Nākamo maču pret Šarlotes “Hornets” (101:91) viņš izlaida, bet šodien kļuvis zināms, ka latvietim atkal jādodas uz Attīstības līgu.

Nākamo spēli Longailendas “Nets” aizvadīs naktī uz 23. novembri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Kantonas “Charge”. Sezonas četrās spēlēs Longailendas komanda izcīnījusi tikai vienu uzvaru.

Kurucs šajā sezonā laukumā bijis deviņās NBA cīņās, kurās vidēji nospēlējis ap 11 minūtēm, guvis 2,3 punktus un izcīnījis 2,4 atlēkušās bumbas. Mēneša laikā viņš izlaidis piecus mačus

Bruklinas “Nets” 14 spēlēs tikusi pie sešiem panākumiem un šobrīd ierindojusies astotajā vietā Austrumos. Naktī uz 23. novembri komanda paredzēta cīņa pret Sakramento “Kings”.