Kurucs atzīmējas ar pirmajiem punktiem sezonā, ”Nets” saplosa ”Warriors” (VIDEO)

23/12/2020 04:48

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) jaunās sezonas atklāšanas mačā latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas ”Nets”, iekrājot gandrīz 20 punktu pārsvaru jau pirmajā puslaikā, mājās ar 125:99 saplosīja Goldensteitas ”Warriors” un uzsāka jauno sezonu uz pozitīvas nots.

Rodions Kurucs devās laukumā vien pašās spēles beigās un nospēlēja sešas minūtes un 36 sekundes, kuru laikā, realizējot savu vienīgo tālmetienu, guva trīs punktus. Latviešu basketbolists izcīnīja vienu atlēkušo bumbu aizsardzībā, nesaņēma nevienu personīgo piezīmi un, neskatoties uz ”Nets” pārliecinoši izcīnīto uzvaru, spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju (-9), kas bija dalīti otrais sliktākais rādītājs Bruklinas komandā.

”Nets” maču uzsāka lieliski. Mājinieki pirmajā ceturtdaļā realizēja septiņus no 12 tālmetieniem, pirmā ceturkšņa izskaņā divreiz panākot +21, un otro ceturtdaļu sagaidīja ar ievērojamu pārsvaru – 40:25. Lai gan pirmā puslaika turpinājumā ”Warriors” izdevās uzlabot spēli aizsardzībā, Bruklina otrajā ceturksnī vēl nedaudz attālinājās no pretiniekiem un, dodoties lielajā pārtraukumā, atradās vadībā ar 63:45.

Pēc puslaika pārtraukuma ”Nets” turpināja demonstrēt ļoti rezultatīvu sniegumu un trešās ceturtdaļas vidū, veicot 11:0 izrāvienu, palielināja savu pārsvaru jau līdz vairāk nekā 30 punktiem (80:49). Viesi atbildēja ar pieciem gūtiem punktiem pēc kārtas (54:80), taču trešā ceturkšņa turpinājumā Bruklina, veicot vēl vienu iespaidīgu izrāvienu, panāca jau +35 un pēdējās 12 pamatlaika minūtes sagaidīja drošā vadībā – 99:71. Pēdējā ceturtdaļa vairs bija tikai formalitāte un tajā rezultāts būtiski nemainījās. Mājinieki svinēja pārliecinošu panākumu ar 125:99 un jauno NBA sezonu uzsāka ar uzvaru.

Bruklinas rindās šonakt rezultatīvākais bija Kairijs Ērvings, kurš realizēja četrus no septiņiem tālmetieniem un guva 26 punktus. Aizvadot pirmo spēli ”Nets” rindās, mačā pret savu bijušo komandu 22 punktus iemeta visu iepriekšējo sezonu izlaidušais Kevins Durents. Tāpat 20 gūto punktu atzīmi Bruklinas komandā sasniedza arī Keriss Leverts. Savukārt ”Warriors” sastāvā pēc traumas ar ”double-double” laukumā atgriezās Stefens Karijs, kurš atzīmējās ar 20 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo maču ”Nets” aizvadīs pēc trim dienām (26. decembrī), kad, šosezon aizvadot pirmo maču izbraukumā, viesosies pie Bostonas ”Celtics”.