Kurucs dodas starta pieciniekā, “Nets” nespēj izrādīt pretestību Jūtā pret “Jazz” (VIDEO)

17/03/2019 07:57

Bez uzvarām septiņu spēļu ilgo izbraukuma sēriju Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) turpina latvieša Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas šonakt piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas, pārliecinoši ar 98:114 atzīstot Jūtas “Jazz” pārākumu.

Kurucs devās viesu starta pieciniekā un nospēlētajās 17 minūtēs guva astoņus punktus (2p. 1/2, 3p. 2/3), savāca trīs atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, kā arī bloķēja vienu sāncenšu metienu, nopelnīja četras piezīmes un cīņu noslēdza ar +/- rādītāju -3.

Rezultatīvākie “Nets” sastāvā šonakt bija aizsargi Spensers Dinvidijs (22 punkti no soliņa) un D’Andželo Rasels (20 p.), tikmēr “Jazz” labā 24 punktus iemeta Donovans Mičels, bet “double-double” ar 23 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām sakrāja centrs Rūdijs Gobērs.

Bruklina šajā spēlē jau pēc pirmā puslaika atradās iedzinējos ar -17 (42:59) un sevišķi draudi “Jazz” pārsvaram netika radīti arī pēc lielā pārtraukuma, viesiem tikai pēdējā ceturtdaļā demonstrējot rezultatīvu sniegumu un gūstot 34 punktus. “Nets” tādējādi ar 36 uzvarām un 35 zaudējumiem Austrumu konferences kopvērtējumā atkāpusies uz septīto pozīciju.

Tikmēr arī “Jazz” (40-29) rietumos ir septītie, bet turpat līdzās ir arī Losandželosas “Clippers” (40-30) un Sanantonio “Spurs” (41-29).

Nākamo spēli Bruklinas vienība aizvadīs jau šonakt plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret “Clippers”.