Kurucs nekļūdīgs no divpunktu zonas “Nets” zaudējumā mājās pret “Hornets” (VIDEO)

02/03/2019 08:06

Latvietim Rodionam Kurucam gūstot sešus punktus, zaudējumu aizvadītajā naktī piedzīvoja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas “Nets”, kas savā laukumā ar rezultātu 112:123 atzina Šarlotas “Hornets” pārākumu.

Kurucs cīņā iesaistījās no rezervistu soliņa un uz laukuma pavadītajās 18 minūtēs palīdzēja ar sešiem punktiem (2p. 3/3, 3p. 0/1), trim atlēkušajām bumbām un vienu rezultatīvu piespēli. Rodions statistikas ailēs atzīmējās arī ar vienu piezīmi un kļūdu, kā arī +/- rādītāju +9.

Rezultatīvākais “Nets” sastāvā šonakt bija D’Andželo Rasels, kurš iekrāja 22 punktus un deviņas piespēles. Tāpat vērtīgu pienesumu “no soliņa” sniedza Demarijs Kerols (20 punkti) un pirmo maču pēc rokas īkšķa savainojuma sadziedēšanas aizvadījušais Spensers Dinvidijs (15 p.).

Uzvarētāju sastāvā 25 punkti Kembam Vokeram, kamēr 22 punkti rezervistam Džeremijam Lembam.

Liela loma “Hornets” uzvaras izcīnīšanā bija mača otrajai ceturtdaļai, kurā viesi veica izrāvienu 17:2 un uzvarēja ar 37:18, puslaika pārtraukumā dodoties vadībā ar 68:50. Mača turpinājumā Šarlotas kluba pārsvars pieauga līdz 21 punktam, un reālus draudus ciemiņu uzvarai “Nets” vienība tā arī vairs nespēja radīt.

Bruklina ar 32 uzvarām un tikpat zaudējumiem Austrumu konferences kopvērtējumā joprojām saglabā sesto pozīciju un nākamo maču aizvadīs jau naktī uz svētdienu viesos pret Maiami “Heat”. Tikmēr šonakt izcīnītā uzvara ļāvusi “Hornets” (29-33) saglabāt astoto vietu austrumos.