Kurucs netiek pie spēles laika “Nets” zaudējumā “Clippers”

18/11/2018 08:31

Aizvadītajā naktī latvieša Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas “Nets” savā laukumā ar 119:127 piekāpās Losandželosas “Clippers” komandai. Kurucs bija pieteikts mačam, bet laukumā nedevās.

“Nets” basketbolisti jau pašā spēles sākumā pārņēma vadību un noturēja to teju visa mača laiku. Otrajā ceturtdaļā mājinieki pat bija vadībā ar 15 punktu pārsvaru, taču nespēja to nosargāt līdz spēles beigām.

Atspēlēšanos “Clippers” vienība sāka noslēdzošajā ceturtdaļā, kad vadībā bija te viena, te otra komanda, tomēr mača beigas daudz veiksmīgāk nospēlēja tieši viesi, svinot desmito uzvaru 15 spēlēs.

Iepriekšējā mačā pret Vašingtonas “Wizards” basketbolistiem Kurucs nospēlēja 21 minūti, kas ir viņa līdzšinējais karjeras rekords. Tomēr šodienas mačā latvietis laukumā netika. Kurucs līdz šim septiņos nospēlētos mačos vidēji izcēlies ar 6,6 punktiem un trīs atlēkušajām bumbām.

“Nets” basketbolistiem rezultatīvākais ar 24 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām bija Džerets Alens, bet 23 punktus un desmit rezultatīvas piespēles pievienoja Diandželo Rasels. Tikmēr uzvarētājiem 28 punktus guva Danilo Galinarī, bet 27 punkti un astoņas atlēkušās bumbas Tobiasa Harisa kontā.

“Nets” pašlaik ar septiņām uzvarām 17 spēlēs Austrumu konferencē ieņem devīto pozīciju.