Kurucs palīdz Strasbūrai iekļūt Francijas kausa pusfinālā

18/03/2023 17:08
Rodions Kurucs

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs sestdien Francijas kausa ceturtdaļfināla spēlē Trelazē guva 12 punktus Latvijas izlases galvenā trenera Lukas Banki vadītās “Strasbourg” komandas uzvarā. “Strasbourg” izbraukumā ar 88:71 (23:21, 24:18, 24:20, 17:12) uzvarēja “Bourg-en-Bresse”, nodrošinot vietu pusfinālā.

Kurucs 22 minūtēs un 16 sekundēs laukumā realizēja četrus no sešiem divpunktu metieniem, vienīgo tālmetienu un vienu no trim soda metieniem. Spēlētāja kontā arī piecas atlēkušās bumbas, divas pārtvertas bumbas, bloķēts metiens, četras personiskās piezīmes, divi izprovocēti pārkāpumi pretiniekiem, kā arī efektivitātes koeficients 14 un labākais spēlē +/- rādītājs +23.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 24 punktiem, sešām rezultatīvām piespēlēm un piecām kļūdām bija Markuss Kīns. Pretiniekiem 16 punktus guva Džordans Floids.

Pērn Francijas kausa finālā triumfēja Po “Elan Bearnais”.