Kurucs pārstāvētajai “Nets” dramatiska uzvara trešajā pagarinājumā (VIDEO)

14/02/2019 06:26

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) divu zaudējumu minisēriju dramatiskā veidā pārtraukusi Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas viesos trešajā pagarinājumā ar 148:139 pārspēja pastarīti Klīvlendas “Cavaliers”.

Jau vēstīts, ka elkoņa savainojuma dēļ latviešu basketbolistam bija plānots izlaist šo maču.

Salīdzinoši saspringtā mačā “Cavaliers” pirmā puslaika gaitā iekrāja līdz pat 12 punktiem lielu pārsvaru (54:42), kurš gan lielajā pārtraukumā bija samazinājies līdz trim punktiem – 58:55.

Arī pēc puslaiku pārtraukuma vadību ilgu laiku noturēja tieši “Cavs”, tomēr “Nets” spēja atspēlēties un pašās trešā ceturkšņa beigās arī pārņemt minimālu vadību – 84:83.

Savukārt noslēdzošā ceturkšņa gaitā neviena no komandām nespēja iegūt lielāku pārsvaru par pieciem punktiem, “Nets” vienībai pamatlaika beigās izraujot pagarinājumu – 109:109.

Arī ar pirmajiem diviem pagarinājumiem nebija gana, lai noteiktu spēles uzvarētāju, kamēr trešajā dominēja viesi, iegūstot pārliecinošāku vadību, kuru noturēja līdz pat tā beigām. Spēles uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešamas 63 spēles laika minūtes.

“Nets” uzvaru ar lielisku sniegumu kaldināja Diandželo Rasels, kurš šonakt guva 36 punktus, atdeva astoņas rezultatīvas piespēles un savāca septiņas atlēkušās bumbas. No viesu sastāva jāatzīmē arī Džo Herisa rezultativitāte – 25 punkti.

Savukārt mājiniekiem nebija gana ar Džordana Klārksona 42 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām, kā arī Kolina Sekstona 24 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām.

“Nets” ar bilanci 30-29 Austrumu konferencē ieņem sesto pozīciju.

Nākamo spēli Bruklinas vienībai plānots aizvadīt naktī uz 22. februāri, kad tā savā laukumā uzņems Portlendas “Trail Blazers”.