Kurucs “Partizan” rindās debitē ar četrām minūtēm

15/10/2021 21:59
Rodions Kurucs

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs piektdien piedzīvoja oficiālu debiju Serbijas klubā Belgradas “Partizan”, Adrijas līgā gūstot trīs punktus. “Partizan” izbraukumā ar rezultātu 79:61 (22:11, 19:26, 16:13, 22:11) pārspēja Zagrebas “Cibona” vienību.

Kurucs laukumā bija tikai pirmajā puslaikā, nospēlējot trīs minūtes un 59 sekundes, kuru laikā realizēja savu vienīgo divpunktu metienu un vienu no diviem soda metieniem. Cēsnieks arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pieļāva trīs kļūdas, vienreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja divas piezīmes un tika pie viena efektivitātes koeficienta punkta. Debija “Partizan” rindās Kurucam iekavējās, jo Latvijas basketbolists bija inficējies ar Covid-19.

Uzvarētājiem ar 24 punktiem izcēlās Zeks Lidejs, bet pretiniekiem 14 punktus guva un desmit atlēkušās bumbas izcīnīja Roko Prkačins. “Partizan” uzvarējusi visās četrās Adrijas līgas spēlēs.

Kurucs šovasar ar “Partizan” noslēdza divu gadu līgumu ar atrunu, ka, saņemot piedāvājumu no kādas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas, viņš varēs atgriezties spēlēt Ziemeļamerikā.