Kurucs plosās aizsardzībā un sapelna sešas piezīmes; “Nets” dramatisks zaudējums Losandželosā (VIDEO)

18/03/2019 07:41

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs svētdien guva piecus punktus un iedzīvojās piezīmju problēmā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, viņa pārstāvētajai Bruklinas “Nets” komandai ciešot zaudējumu.

“Nets” viesos ar rezultātu 116:119 (30:23, 25:37, 32:27, 29:32) piekāpās Losandželosas “Clippers” komandai, ciešot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Kurucs laukumā devās Bruklinas komandas starta pieciniekā un nospēlēja 12:56 minūtes, kuru laikā iemeta vienu no diviem divpunktu metieniem un savu vienīgo tālmetienu.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pārtvēra divas bumbas, bloķēja trīs metienus, pieļāva trīs kļūdas un sešas reizes pārkāpa noteikumus. “Nets” ar viņu laukumā ielaida par pieciem punktiem vairāk nekā iemeta.

Bruklinas vienībā rezultatīvākais ar 32 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm bija D’Andželo Rasels, 22 punktus guva Demarijs Kerols, bet 13 punkti un 11 atlēkušās bumbas bija Džeretam Alenam.

Laukuma saimniekiem 25 punktus guva uzvaras groza autors Lū Viljamss, bet pa 20 punktiem bija Danilo Galināri un Montrezlam Herelam, kuri iekrāja attiecīgi 11 un desmit bumbas zem groziem.

Kurucs savus pirmos punktus guva pirmās ceturtdaļas otrajā pusē, kad ar tālmetienu panāca 17:14, bet otro reizi viņš izcēlās otrā ceturkšņa vidū, kad no groza apakšas panāca 48:31. Tiesa, pārsvars tika zaudēts, turklāt jau ceturtās ceturtdaļas otrajā minūtē Kurucs tika pie sestās piezīmes un spēle viņam bija jāatstāj.

Bruklinas komanda atspēlējās un nepilnas piecas sekundes pirms pamatlaika beigām Alens ar tālmetienu panāca neizšķirtu 116:116. Tomēr otrā laukuma galā ar to pašu 1,8 sekundes pirms finālsvilpes atbildēja Viljamss, kurš atnesa “Clippers” komandai uzvaru.

“Nets” ar 36 uzvarām 72 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, kamēr “Clippers” ar 41 panākumu 71 cīņā ir astotā Rietumos.

Bruklinas basketbolisti nākamo spēli aizvadīs otrdien, kad izbraukuma sērijas turpinājumā tiksies ar Sakramento “Kings”.