Kurucs produktīvs Bruklinas uzvarā pār “Pelicans” (VIDEO)

03/01/2019 07:50

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs trešdien guva desmit punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kaldinādams Bruklinas “Nets” komandas uzvaru.

“Nets” savā laukumā ar rezultātu 126:121 (39:29, 34:29, 32:29, 21:34) pārspēja Ņūorleānas “Pelicans” vienību, pēc diviem zaudējumiem atgriežoties uz uzvaru takas.

Kurucs šajā duelī laukumā pavadīja 26 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā realizēja divus no četriem divpunktu metieniem un divus no trim tālmetieniem.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, bloķēja vienu metienu, pieļāva vienu kļūdu un trīs reizes pārkāpa noteikumus. “Nets” ar viņu laukumā iemeta par vienu punktu vairāk nekā ielaida.

“Nets” rindās septiņi basketbolisti guva vismaz desmit punktus, bet rezultatīvākais ar 22 punktiem un 13 rezultatīvām piespēlēm bija D’Endželo Rasels, 21 punktu guva Džo Heriss, 19 punkti bija Demarrem Kerolam, bet 18 punkti – Spenseram Dinvidijam.

“Pelicans” no zaudējuma neglāba Entonija Deivisa 34 punkti un 26 atlēkušās bumbas. Vēl zaudētājiem 25 punktus guva Elfrīds Peitons, 21 punkts bija Džūliusam Rendlam, bet 20 punktus guva Džrū Holidejs.

“Nets” jau otrajā ceturtdaļā iekrāja 25 punktu pārsvaru un bija drošā vadībā lielāko daļu no spēles, pretiniekiem tikai mača beigās samazinot handikapu. Kurucs piecas minūtes pirms pamatlaika beigām skaisti nobloķēja Deivisu, neļaudams viņam samazināt “Nets” pārsvaru (113:106).

“Nets” ar 18 uzvarām 39 spēlēs Austrumu konferencē ieņem devīto vietu, kamēr “Pelicans” ar 17 panākumiem 39 mačos ir 14.pozīcijā Rietumos.

Nākamo maču “Nets” aizvadīs piektdien, kad viesosie pie Memfisas “Grizzlies”.