Kurucs produktīvs uzbrukumā un zem groziem “Nets” panākumā Ķīnā

10/10/2019 17:09

Šovakar Ķīnas pilsētā Šanhajā latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas “Nets” aizvadīja pārbaudes spēli pret citu līgas komandu Losandželosas “Lakers”, svinot panākumu ar 114:111

Pēc pirmās ceturtdaļas Bruklina nonāca iedzinējos ar 29:33, savukārt otrajā mača nogrieznī spēja ne tikai atspēlēties, bet arī izvirzīties vadībā. Lielo pārtraukumu” Nets” sagaidīja ar divu punktu pārsvaru – 57:55. Trešajā ceturtdaļā “Lakers” vēl vienu reizi iemeta sāncenšu grozā vairāk nekā 30 punktus un pirms noslēdzošajām 12 minūtēs “Nets” atkal bija iedzinējos – 84:87.

Pamatlaika pēdējā ceturtdaļā Bruklina atkal atspēlēja deficītu, bet tā pēdējā minūtē izvirzījās vadībā ar 111:106. “Lakers” panāca izlīdzinājumu 21 sekundi pirms sirēnas – 111:111, tomēr “Nets” spēja izraut uzvaru – 114:111.

Rodions Kurucs laukumā pavadīja 24:31 minūti, kas ir dalīti otrais lielākas spēles laiks komandā. Latviešu basketbolists iemeta desmit punktus (2p. 0/1 3p. 3/6 s.m. 1/2) un izdarīja vienu piespēli. Latviešu basketbolists bija ļoti produktīvs zem groziem, izcīnot astoņas atlēkušās bumbas. Par rezultatīvāko spēlētāju “Nets” rindās kļuva Spensers Dinvidijs, kuram 20 punkti, savukārt “Lakers” rindas ar 20 punktiem atzīmējās leģendārais Lebrons Džeimss.

Jāatzīmē, ka “Nets” jaunieguvums, 2016. gada NBA čempions un seškārtējais zvaigžņu spēles dalībnieks Kairijs Ērvings nospēlēja tikai vienu minūti. Pēc sitiena pa seju pretinieku aizsarga Redžona Rondo izpildījumā, Bruklinas zvaigzne atstāja laukumu un vairs neatgriezās.

Nākamo pārbaudes maču “Nets” aizvadīs 12. oktobrī plkst. 14:30 arī pret Losandželosas “Lakers”. Oficiālā sezona sāksies naktī uz 23. oktobri ar spēli pret Minesotas “Timberwolves”.

Jau ziņots, ka pēc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Hjūstonas “Rockets” ģenerālmenedžera Derila Morija ieraksta viņa “Twitter” kontā ar atbalstu protestiem Honkongā Ķīnas valsts televīzija 8. oktobrī paziņoja, ka “nekavējoties aptur” plānotās Ķīnā notiekošo NBA pirmssezonas maču translācijas. Arī šī spēle netika translēta Ķīnā.