Kurucs realizē divus tālmetienus pirmajā puslaikā, ”Nets” piekāpjas līgas līderei ”Bucks” (VIDEO)

19/01/2020 03:39

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs šonakt mačā pret līgas līdervienību Milvoki ”Bucks” realizēja divus tālmetienus jau pirmajā puslaikā un guva sešus punktus, taču viņa pārstāvētā Bruklinas ”Nets” savā laukumā piedzīvoja smagu zaudējumu ar 97:117 un cieta trešo neveiksmi pēdējās trīs spēlēs.

Kurucs šonakt devās laukumā ”Nets” sākumsastāvā un nospēlēja 19 minūtes un 13 sekundes, gūstot sešus punktus (3p. 2/7), izcīnot trīs atlēkušās bumbas un izdarot vienu rezultatīvu piespēli. Latvietis pieļāva arī trīs kļūdas, kā arī nopelnīja divas piezīmes un maču noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju (-2), kas gan bija viens no labākajiem +/- rādītājiem Bruklinas komandā.

”Nets” maču uzsāka ļoti neveiksmīgi un nonāca iedzinējas lomā ar 0:5, taču pēc tam veica 9:0 izrāvienu un panāca 9:5. Pavisam drīz gan Milvoki atguva vadību un, pirmā ceturkšņa beigās gūstot septiņus punktus pēc kārtas, pabeidza pirmo ceturtdaļu ar astoņu punktu pārsvaru – 30:22. Otrā ceturkšņa ievadā viesi panāca 15 punktu pārsvaru (39:24), ko saglabāja, arī dodoties puslaika pārtraukumā – 57:42.

Otrā puslaika sākumā ”Bucks” veica vēl vienu izrāvienu un palielināja savu pārsvaru jau līdz vairāk nekā 20 punktiem (72:50). Bruklinai pāris reizes izdevās samazināt rezultāta starpību līdz 18 punktiem, bet viesi pilnībā kontrolēja mača gaitu un neļāva pretiniekiem ievērojami sadeldēt deficītu. Lai gan mājinieki pēdējās ceturtdaļas ievadā sadeldēja deficītu līdz 15 punktiem (93:78), ”Bucks” neļāva viņiem pietuvoties tuvāk un svinēja pārliecinošu panākumu – 117:97.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 29 gūtiem punktiem bija grieķis Jannis Adetokunbo, kurš izcīnīja arī 12 atlēkušās bumbas un savāca ”double-double”. Tikmēr 20 punktus pievienoja Kriss Midltons. Savukārt ”Nets” sastāvā rezultatīvākais bija Kairijs Ērvings, kurš pretinieku grozā iemeta 17 punktus.

Milvoki šonakt izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas, bet Bruklina piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas un cieta desmito neveiksmi pēdējos 12 mačos. ”Bucks” ar bilanci 38-6 šobrīd ir gan Austrumu konferences, gan visas līgas līdere. Tikmēr ”Nets” ar bilanci 18-23 pašlaik ierindojas Austrumu konferences astotajā pozīcijā.

Nākamo maču ”Nets” aizvadīs jau rītvakar (20. janvārī), kad Latvijas basketbola līdzjutējiem ļoti pateicīgā laikā – pulksten 22:00 – savu skatītāju klātbūtnē uzņems Filadelfijas ”76ers” komandu.