Kurucs savainojuma dēļ, iespējams, varētu izlaist maču pret “Bucks”

01/04/2019 18:14

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca došanās laukumā šīs nakts spēlē pret Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) līderes Milvoki “Bucks” komandu ir zem jautājuma zīmes, ziņo Bruklinas “Nets”.

Sestdien Kuruca pārstāvētā “Nets” mājās ar 110:96 uzvarēja Bostonas “Celtics”, taču latvietis pirmajā ceturtdaļā sadūrās ar pretinieku un laukumu pameta, spēlē neatgriežoties.

Kurucam pārbaudēs tika konstatēts labā ceļgala sasitums, taču viņa atgriešanās laukumā šodien ir zem lielas jautājumu zīmes. Tikmēr viņa komandas biedrs Alens Krebs šo spēli neaizvadīs gūtā ceļgala savainojuma dēļ.

Latvietis šajā sezonā “Nets” rindās bija devies laukumā 58 mačos, vidēji spēlē laukumā pavadot 20,5 minūtēs, un gūstot 8,4 punktus un 3,7 atlēkušās bumbās.

“Nets” ar 39 uzvarām 77 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, taču tai regulārajā sezonā atlicis visai smags kalendārs. Nākamās spēlēs paredzētas pret “Bucks”,Toronto “Raptors” un Indiānas “Pacers”. Pēdējo cīņu regulārajā sezonā “Nets” aizvadīs savā laukumā pret tiešo sāncensi Maiami “Heat”.