Kurucs tiek laukumā vien spēles beigās, “Mavericks” bez Porziņģa zaudē Atlantā

23/02/2020 08:49

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs sestdien tika pie simboliska spēles laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas “Nets” svinēja pārliecinošu uzvaru.

“Nets” viesos ar rezultātu 115:86 (30:25, 25:20, 33:18, 27:23) pārspēja Šarlotas “Hornets”.

Kurucs laukumā pavadīja spēles pēdējās trīs minūtes un deviņas sekundes, bet mača iznākums jau pirms tam bija izšķirts. Viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un nerealizēja vienu divpunktu metienu, bet “Nets” ar cēsnieku laukumā iemeta par astoņiem punktiem vairāk nekā ielaida.

“Nets” komandā astoņi spēlētāji guva vismaz desmit punktus katrs, bet rezultatīvākais ar 21 bija Timotē Luvavu-Kabaro. Mājiniekiem ar 16 punktiem atzīmējās Pols Džemeins Vašingtons.

“Nets” ar 26 uzvarām 55 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, kur “Hornets” ar 19 panākumiem 54 cīņās ir desmitā.

Tikmēr Atlantā jau pirms spēles bija zināms, ka laukumā nedosies Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs, kuru pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 107:111 (35:21, 31:37, 20:19, 21:34) piekāpās vietējai “Hawks” vienībai.

“Mavericks” līderu prombūtnē ar 33 punktiem atzīmējās Tims Hārdevejs juniors, bet 22 punktus guva Sets Karijs.

“Hawks” rindās ar 35 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām izcēlās Džons Kolinss, bet 25 punkti un desmit rezultatīvas piespēles bija Trē Jangam.

“Mavericks” ar 34 uzvarām 57 spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē, bet “Hawks” ar 17 panākumiem 58 dueļos ir priekšpēdējā starp 15 Austrumu konferences komandām.

Nākamajās spēlēs “Nets” pirmdien savā laukumā uzņems Orlando “Magic”, bet “Mavericks” mājās cīnīsies ar Minesotas “Timberwolves”.