Kurucs traumas dēļ nespēlē, ”Nets” bez Duranta saplosa ”Jazz” (VIDEO)

06/01/2021 04:49

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) divu zaudējumu sēriju šonakt pārtrauca Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas ”Nets”, kas mājās, aizvadot lielisku pirmo ceturtdaļu, ar 130:96 saplosīja Jūtas ”Jazz” un sagādāja pretiniekiem pirmo neveiksmi pēdējos trīs mačos.

Lai gan ”Nets” ļoti ātri izdevās panākt ievērojamu pārsvaru, Rodions Kurucs šonakt nedevās laukumā, jo ir guvis kreisās potītes savainojumu. Latviešu basketbolists nespēlēja otrajā spēlē pēc kārtas un šosezon līdz šim ir piedalījies tikai trijos no astoņiem mačiem. Turklāt pirms tam spēlē pret Atlantu Kurucs laukumā pavadīja vien trīs minūtes.

”Nets” šonakt pamatus uzvarai ielika jau pirmajā ceturtdaļā. Laukuma saimnieki mača ievadā izvirzījās vadībā ar 20:4 un pirmo ceturksni pabeidza ar vairāk nekā 20 punktu pārsvaru (35:14). Otrās ceturtdaļas vidū Bruklina panāca pat +26, taču ”Jazz” līdz pirmā puslaika beigām sadeldēja deficītu līdz 19 punktiem – 44:63.

Pēc trešā ceturkšņa ”Nets” atradās vadībā jau ar 25 punktu pārsvaru (98:73). Savukārt pēdējā ceturtdaļā mājinieki vēl vairāk palielināja savu pārsvaru un beigu beigās izcīnīja uzvaru ļoti pārliecinošu uzvaru ar 130:96. Līdz ar šo panākumu Bruklina pārtrauca divu zaudējumu sēriju un sagādāja pretiniekiem pirmo neveiksmi pēdējās trijās spēlēs.

Bruklinas rindās šonakt rezultatīvākais bija Kairijs Ērvings, kurš guva 29 punktus, savāca sešas atlēkušās bumbas un atdeva piecas rezultatīvas piespēles. Tikmēr 24 punktus pievienoja Keriss Leverts. Savukārt ar iespaidīgu ”double-double”, gūstot 19 punktus un izcīnot 18 bumbas zem groziem, izcēlās Džareds Alens.

Tikmēr ”Jazz” sastāvā rezultatīvākais ar 31 punktu bija Donovans Mitčels. Savukārt Rūdijs Gobērs, iemetot 10 punktus un savācot 11 atlēkušās bumbas, atzīmējās ar ”double-double”.

Nākamo spēli ”Nets” aizvadīs pēc divām dienām (8. janvārī), kad pulksten 2:30 savā laukumā uzņems Austrumu konferences līderi Filadelfijas ”76ers”.