Kurucs uguņo no tālās distances, Pasečņikam mazs spēles laiks (VIDEO)

26/07/2020 07:24

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Rodions Kurucs un Bruklinas “Nets” Orlando esošajā Disnejlendā pārbaudes spēlē ar rezultātu 124:119 pārspēja Sanantonio “Spurs”.

Kurucs šajā spēlē laukumā pavadīja 24 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā guva 17 punktus, realizējot visus trīs izmestos tālmetienus, izcīnīja četras atlēkušas bumbas, izpildīja divas rezultatīvas piespēles, kā arī vienu reizi pārtvēra bumbu un divreiz pieļāva kļūdu.

“Nets” sastāvā 27 punktus sameta Kariss Leverts, bet 17 punkti arī Taileram Džonsonam. “Double-double” ar 10 punktiem un 11 bumbām zem groziem sakrāja Džarets Alens.

Sanantonio klubā labākais ar 22 punktiem bija Deriks Vaits, 15 pievienoja Brains Forbs, bet ar “double-double” rādītājiem izcēlās Drū Jūbenks (12+14) un Jakobs Peltls (12+11).

Citā spēlē Anžejs Pasečņiks kopā ar Vašingtonas “Wizards” ar 100:105 piekāpās Losandželosas “Clippers”. Latvietim laukumā tika atvēlētas piecas minūtes un 39 sekundes. Centrs šajā laikā savāca vienu bumbu zem groza un netrāpīja vienīgo izmesto metienu.

Labākie “Wizards” rindās bija Aizeks Bonga un Rui Hačimura, kuri abi spēja iegūt “double-double”, Bongam 15+12, bet Hačimuram 15+10.

“Clippers” pusē rezultatīvākais bija Patriks Patersons ar 16 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām. Vēl 13 punkti Terensa Mena, Amira Kofija, Rodnija Makgrudera un Markusa Morisa rēķinā.

Latviešu spēlētāju pārstāvēto komandu treniņspēļu grafiks

Dalasas “Mavericks”

• 24. jūlijs, plkst 2:00 – Losandželosas “Lakers” (108:104)
  • 26. jūlijs, plkst. 23:00 – Indiānas “Pacers”
  • 29. jūlijs, plkst 3:30 – Filadelfijas “76ers”

Vašingtonas “Wizards”

• 22. jūlijs, plkst. 22:30 – Denveras “Nuggets” (82:89)
  • 26. jūlijs, plkst. 3:00 – Losandželosas “Clippers” (100:105)
  • 27. jūlijs, plkst. 22:00 – Losandželosas “Lakers”.

Bruklinas “Nets”

• 23. jūlijs, plkst. 2:00 – Ņūorleānas “Pelicans” (68:99)
  • 25. jūlijs, plkst 23:30 – Sanantonio “Spurs” (124:119)
  • 28. jūlijs, plkst. 00:30 – Jūtas “Jazz”

Panākumu sestdien svinēja arī Losandželosas “Lakers”, Milvoki “Bucks” un Jūtas “Jazz”, kā arī Ņūorleānas “Pelicans”, kas pieveica Rietumu konferences trešo spēcīgāko vienību Denveras “Nuggets”.

Orlando “Magic” piekāpās Losandželosas “Lakers” ar 112:119 (19:35, 28:25, 40:29, 25:30).

Jau pirmajās desmit minūtēs “Lakers” panāca vadību ar 35:19, un pretinieki nespēja atspēlēties.

Uzvarētāju labā dienu pēc savas 25.dzimšanas dienas 25 punktus guva Kails Kuzma, bet Lebronam Džeimsam šoreiz 20 punkti. Pretiniekiem 21 punktu guva Derils Augustīns juniors.

Sakramento “Kings” piekāpās pamatturnīra labākajai vienībai Milvoki “Bucks”, kas bija vadībā visu spēli, atskaitot pašu tās sākumu, ar 123:131 (33:38, 27:42, 32:29, 31:22);

“Bucks” rindās Kails Korvers guva 22 un Brūks Lopess 21 punktu, kamēr Jannis Adetokunbo 15 minūtēs un 47 sekundēs sakrāja 15 punktus, deviņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles.

“Kings” rindās septiņi basketbolisti guva vismaz desmit punktus, bet rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Badijs Hīlds, punktu ražu novācot nedaudz mazāk nekā 26 minūtēs laukumā.

Favorīta tiesības apliecināja arī Jūtas “Jazz”, kas pieveica Maiami “Heat” ar 101:99 (28:25, 19:22, 28:26, 26:26).

Šajā spēlē astoņas reizes bija neizšķirts, un vadība mainījās 16 reizes. Solomons Hils ar trīspunktu metienu varēja izraut uzvaru Maiami vienībai, taču savu iespēju nerealizēja.

Rūdijs Gobērs uzvarētāju rindās guva 21 punktu un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, bet pa 17 punktiem sakrāja Maiks Konlijs un Džordans Klārksons.

“Heat” rindās Kellija Olinika rēķinā 27 punkti un astoņas atlēkušās bumbas, kamēr Tailers Hīro guva 20 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

Visbeidzot Rietumu konferences desmitā vienība Ņūorleānas “Pelicans” pieveica trešo komandu Rietumos Denveras “Nuggets” ar 119:104 (33:20, 30:32, 22:23, 34:29), vadību atdodot vien neilgi spēles sākumā.

Uzvarētāju rindās 21 punktu guva Nikeils Aleksandrs – Volkers, kamēr pretinieku vienībā 28 punkti Trojam Denielsam, bet Meisonam Plamlī un Nikolam Jokičam tika “double-double” – attiecīgi 18 punkti un 13 atlēkušās bumbas, kā arī 11 punkti un desmit bumbas zem groziem.