Kurucs un Durants atgriežas laukumā, ”Nets” nenosargā 15 punktu pārsvaru (VIDEO)

11/01/2021 03:29

Ceturto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt piedzīvoja Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas ”Nets”, kas mājās, izlaižot 15 punktu pārsvaru, ar 116:129 piekāpās Oklahomasitijas ”Thunder” un cieta otro neveiksmi pēc kārtas.

Rodions Kurucs šonakt atgriezās laukumā pēc vienas spēles izlaišanas un nospēlēja divas minūtes un 15 sekundes, taču laukumā pavadītajā laikā neizdarīja nevienu metienu pa grozu un palika bez gūtiem punktiem. Tiesa latvietis paguva atzīmēties ar divām rezultatīvām piespēlēm un nopelnīt pozitīvu +/- rādītāju (+1).

”Nets” maču pret ”Thunder” uzsāka ļoti veiksmīgi. Mājinieki pirmās ceturtdaļas vidū panāca +10 un pirmo ceturksni pabeidza ar 12 punktu pārsvaru – 41:29. Otrās ceturtdaļas ievadā Bruklina, realizējot tālmetienu, panāca 15 punktu vadību (44:29), taču pirmā puslaika turpinājumā viesi veica 22:7 izrāvienu un atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 51:51. Tiesa otrā ceturkšņa izskaņā ”Nets” saņēmās uz noslēdza pirmo puslaiku ar sešu punktu pārsvaru (63:57).

Laukuma saimnieki visu trešās ceturtdaļas pirmo pusi atradās vadībā, bet ”Thunder” pamazām izdevās sadeldēt rezultāta starpību un trešā ceturkšņa vidū atkal panākt neizšķirtu – 74:74. Turklāt viesi neapstājās pie sasniegtā, trešās ceturtdaļas turpinājumā veicot 18:5 izrāvienu, un sagaidīja pēdējās 12 pamatlaika minūtes ar 13 punktu pārsvaru (94:81). Ceturtā ceturkšņa ievadā ”Thunder” panāca jau +18 un beigu beigās izcīnīja ļoti pārliecinošu panākumu ar 129:116.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 31 gūtu punktu šoreiz bija Šejs Džildžess-Aleksandrs, kurš izcīnīja arī sešas atlēkušās bumbas un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles. Tikmēr 25 punktus pievienoja Hamidu Diallo, bet Als Horfords iemeta 22 punktus.

Savukārt Bruklinas rindās ar iespaidīgu spēli laukumā atgriezās trīs mačus, ievērojot līgas drošības protokolu, izlaidušais Kevins Durants, kurš šonakt guva 36 punktus, savāca 11 bumbas zem groziem un izdarīja četras rezultatīvas piespēles. Tikmēr Keriss Leverts ”pieplusoja” 21 punktu, bet Džareds Alens, pievienojot 15 punktus un izcīnot desmit atlēkušās bumbas, izcēlās ar ”double-double”.

Nākamo spēli ”Nets” aizvadīs pēc divām dienām (13. janvārī), kad pulksten 2:30 savā laukumā uzņems Denveras ”Nuggets”.