Kurucs uzņemas līdera lomu un atkal labo rezultativitātes rekordu (VIDEO)

22/12/2018 08:07

Latviešu uzbrucējs Rodions Kurucs aizvadītajā naktī sasniedza jaunu savas karjeras rezultativitātes rekordu, bet viņa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas “Nets” piedzīvoja zaudējumu pret Indianas “Pacers” – 106:114.

Kurucs laukumā devās starta pieciniekā, laukumā pavadot iespaidīgas 34 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 24 gūtiem punktiem (2p. 2/6, 3p. 4/5, 1p. 8/10), kas bija labākais rādītājs komandā. Tāpat latviešu basketbolista kontā trīs atlēkušās bumbas zem groziem, viens bloķēts metiens, viena pārtverta bumba un četras personiskās piezīmes.

Jau pirmajā ceturtdaļā “Nets” savā grozā ielaida 37 punktus, kamēr paši guva 27. Arī turpinājumā mājinieki bija iedzinēju lomā, bet deficīts tika atspēlēts mača trešajā ceturtdaļā, kad Kenija Atkinsona trenētie basketbolisti vispirms panāca izlīdzinājumu, bet vēlāk jau atguva vadības grožus.

Tomēr spēles izšķirošajos momentos atkal pārāki izrādījās viesi no Indianas, kuri spēja veikt izrāvienu 14:3, nokārtojot panākumu. “Pacers” rindās labu sniegumu demonstrēja aizsargs Viktors Oladipo – 26 gūti punkti.