Kurucs viens no rezultatīvākajiem “Nets” pirmajā pārbaudes mačā (VIDEO)

23/07/2020 07:31

Pirmajā pārbaudes spēlē pirms Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta atsākšanas Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” ar 68:99 piekāpās Ņūorleānas “Pelicans”.

Ja neskaita īsu brīdi pirmajā ceturtdaļā, “Nets” visu maču bija iedzinējos. Pēc pirmajām 12 minūtēm Bruklinas klubam bija deviņu punktu deficīts, bet pēc pirmā puslaika pretinieku pārsvars bija jau visai iespaidīgs – 35:56. Lai gan nākamo ceturtdaļu pēc lielā pārtraukuma “Nets” uzvarēja, nākamajās 12 minūtēs “Pelicans” palielināja pārsvaru, svinot pārliecinošu uzvaru.

Rodions Kurucs mačā iesaistījās no rezervistu soliņa. Viņam atvēlētajās 20 minūtēs latvietis izcēlās ar 10 punktiem (2p. 2/3, 3p. 2/5), 5 atlēkušajām bumbām, 1 piespēli un trīs pārtvērtajām bumbām. Tāpat pa 10 punktiem iemetuši Keriss Leverts un Džarets Alens, kuram arī 10 atlēkušās bumbas. Savukārt rezultatīvākais “Nets” rindās bija Džanans Musa ar 11 punktiem un 5 izcīnītām bumbām zem groziem.

Pretinieku rindās labāko sniegumu demonstrējuši Nikeils Aleksanders Vokers un Ituans Mūrs, katram iemetot par 14 punktiem.

Nākamo spēli “Nets” aizvadīs 25. jūlijā plkst. 23:30 pēc Latvijas laika pret Sanantonio “Spurs”.

Jau ziņots, ka Vašingtonas “Wizards” ar rezultātu 82:89 piekāpās Denveras “Nuggets”.Anžejs Pasečņiks laukumā pavadīja 16 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

Citos mačos Orlando “Magic” ar 90:99 atzina Losandželosas “Clippers” pārākumu, uzvarētāju rindās ar 22 punktiem atzīmējoties Lū Viljamsam, savukārt Badija Hīlda 19 punktu neglāba Sakramento “Kings” no zaudējuma rezultatīvā cīņā pret Maiami “Heat” ar 98:104.