Kurucu pārstāvētā UCAM svin trešo uzvaru Čempionu līgas TOP16

06/02/2024 21:52
Rodions Kurucs

Latvijas basketbolistu Rodiona un Artūra Kurucu pārstāvētā Mursijas UCAM otrdien uzvarēja arī trešajā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas otrā posma spēlē. Mursijas vienība izbraukumā ar rezultātu 84:79 (27:25, 15:14, 20:21, 22:19) pārspēja Atēnu AEK.

Rodions Kurucs spēlēja 24 minūtes un sešas sekundes un, realizējot divus no trijiem divu punktu metieniem un divus soda metienus, guva sešus punktus. Viņa kontā arī septiņas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, trīs piezīmes, divas kļūdas, divas pārtvertas piespēles un viens bloķēts metiens, noslēdzot maču ar +/- rādītāju +4 un efektivitātes koeficientu 13.

Tikmēr Artūrs Kurucs, pavadot laukumā 15 minūtes un 55 sekundes, raidīja grozā vienu tālmetienu un divus soda metienus, iekrājot piecus punktus, kā arī izdarīja divas rezultatīvas piespēles, nopelnīja trīs piezīmes, pārtvēra vienu piespēli, sakrāja +/- rādīju +4 un efektivitātes koeficientu astoņi.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Marko Todorovičs, kamēr Atēnu komandā ar 20 punktiem izcēlās Džordans Makrejs.

L grupā UCAM ir trīs uzvaras trijās spēlēs, pa panākumam divos mačos guvušas Patras “Promitheas” un Holonas “Hapoel”, bet trīs zaudējumus piedzīvojusi Atēnu AEK.

Pamatturnīrā, tāpat kā iepriekšējā sezonā, pirmajā posmā 32 komandas bija sadalītas astoņās apakšgrupās. Grupu uzvarētājas nodrošināja vietu otrajā posmā, bet vēl astoņas komandas tika noskaidrotas “play-in” kārtā, kurā piedalījās otro un trešo vietu grupās ieņēmušās vienības.

Maijā par čempioni tika kronēta Vācijas komanda Bonnas “Telekom”, kas finālā ar 77:70 uzvarēja Jeruzalemes “Hapoel”.