Kutūrs ar “hat-trick” nodrošina “Sharks” uzvaru, arī Merzļikina “Blue Jackets” gūst panākumu (VIDEO)

01/05/2019 09:11
Sanhosē

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas mačos uzvaras svinēja Sanhosē “Sharks” un Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”.

“Sharks” izbraukumā ar 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) uzveica Kolorādo “Avalanche”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-1.

“Haizivīm” padevās labs pirmā perioda noslēgums, jo nepilnu piecu minūšu laikā vārtus guva Logans Kutūrs un Timo Maiers.

Otrajā periodā Neitons Makinans rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, savukārt noslēdzošās trešdaļas vidū Mets Njeto panāca jau neizšķirtu. Tad savu vārdu teica Kutūrs. Vispirms pēc minūtes viņš panāca 3:2 par labu “Sharks”, taču vēlāk saņēma noraidījumu, ko komanda izturēja. Arī gala rezultātu noformēja Kutūrs, kurš raidīja ripu jau tukšos vārtos, tādējādi gūdams arī “hat-trick”.

Jāpiezīmē ka Maieram, neskaitot vārtus, arī divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Kolumbusas “Blue Jackets” ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) mājās uzveikusi Bostonas “Bruins”.

Spēles rezultātu neilgi pirms pirmā perioda noslēguma atklāja “Blue Jackets” uzbrucējs Būns Dženers, bet otrā perioda vidū pārsvaru vairākumā dubultoja Mets Dušēns.

Tiesa, 40 sekundes pirms perioda beigām viesi vienus vārtus atguva, taču ar to bija par maz, tādējādi visā mačā uzvaru svinēja Kolumbusa, kas sērijā izvirzījusies vadībā ar 2-1.

Atgādināsim, ka “Blue Jackets” rīcībā ir arī latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš gan laukumā šosezon paredzams, ka nedosies. Tā vietā viņš aizvada individuālus treniņus un iepazīstas ar NHL vidi.