Kuzma: Maiņa uz “Wizards” bija labākā lieta, kas ar mani varēja notikt

19/01/2023 19:46
Nokopēts
Kails Kuzma

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kails Kuzma sarunā ar prestižo ESPN apskatnieku Adrianu Vodžnarovski viņa veidotajā podkāstā “The Woj Pod” atskatījās uz savu karjeru, kā arī šo “Wizards” sezonu.

27 gadus vecais uzbrucējs savu karjeru uzsāka Losandželosas “Lakers” komandā. Sākotnēji 2017. gada NBA draftā izvēlēts ar 27. numuru, Kuzma līgā ienāca ļoti strauji un sevi pieteica kā vienu perspektīvākajiem spēlētājiem. Tomēr jau viņa otrajā sezonā notika straujš pavērsiens  – Losandželosas vienībai pievienojās Lebrons Džeimss, kas Kuzmas lomu komandā mainīja. Džeimsa pievienošanās gan deva augļus – 2020. gadā izcīnīts čempiontituls.

Nākamā sezona gan komandai nepadevās tik veiksmīga un “play-off” pirmajā kārta tika piedzīvots zaudējums pret Fīniksas “Suns”. Pēc neveiksmes izslēgšanas spēlēs “Lakers” Kuzmu aizmainīja uz “Wizards” komandu. Kuzma atzina, ka viņš nebūtu bijis pret palikšanu “Lakers” komandā, taču viņš bija gatavs jaunam izaicinājumam.

“Biju gatavs gan palikt, gan doties prom. Tobrīd man gan vairāk bija mentalitāte, lai visi paliktu kopā, jo mums bija laba komanda – mēs vienkārši nebijām veseli. AD [Entonijs Deiviss] nespēlēja kādus trīs mēnešus, Lebrons piedzīvoja nejaušu potītes traumu. Mēs tāpat spēlējām pietiekami labi, taču pēc sezonas pats sāku domāt, skatoties uz lomām komandā, ka šim visam esmu gatavs likt punktu. Man jau ir čempiona gredzens un pats savā karjerā vēlējos kļūt labāks un daudz ko paveikt, tāpēc maiņa uz Vašingtonu tobrīd bija labākā lieta, kas ar mani varēja notikt,” teica Kuzma.

Šosezon “Wizards” demonstrējusi mainīgu sniegumu, un ar bilanci 19-26 ieņem 12. vietu Austrumu konferencē. Pats Kuzma gan sacīja, ka traumas spēlējušas lomu burvju neveiksmēs un Bredlija Bīla atgriešanās ierindā pēc piedzīvotā savainojuma palīdzēs uzlabot situāciju.

“[No mūsu potenciāla] ir redzēts pavisam maz, būtībā tikai sezonas pirmajās spēlēs, kad vēl bijām pilnā sastāvā pirms Delons [Raits] iedzīvojās savainojumā. Kopš tā brīža traumas sāka “krāties”, un tā ir taisnība – mēs paši, “Wizards” un NBA fani joprojām nav redzējuši mūsu komandu pilnā sastāvā. Breda iztrūkums ir bijis milzīgs – viņš ir mūsu “super-max” līguma franšīzes spēlētājs. Tas, ka viņš nav piedalījies 50% no spēļu, mums ir patiešām bijis smagi. Visu laiku mainās lomas, no spēles uz spēli nav skaidrība, kurš basketbolists dosies laukumā – tas atstāj lielu iespaidu. Esam sajūsmā, ka viņš ir atpakaļ, jo Breds mums ir ļoti vajadzīgs un viņš mums palīdzēs krāt uzvaras un atgriezt cerības šajā sezonā,” secināja basketbolists.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām