Kuzma: Man ļoti patīk spēlēt ar Porziņģi un Bīlu, darām lielisku darbu, lai nestātos viens otram ceļā

20/01/2023 18:33
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kails Kuzma sarunā ar “HoopsHype” atklājis, ka sadarbība ar Bredliju Bīlu un Kristapu Porziņģi spēlēs lielu lomu par viņa iespējamo palikšanu komandā arī pēc šīs sezonas, taču par nākamo gadu pats basketbolists vēl nedomā.

27 gadus vecais Kuzma ir bijis viens no “Wizards” līderiem. Vieglā un spēka uzbrucēja pozīcijā spēlējošais basketbolists ar vidēji gūtiem 21,7 punktiem ir burvju trešais rezultatīvākais spēlētājs, taču pēc šīs sezonas beigām viņam būs jāveic lēmums. Kuzma var kļūt par neierobežoti brīvo aģentu vai arī izmantot savu “spēlētāja opciju” un, saņemot 13 miljonus gadā, palikt Vašingtonā. Paredzams, ka Kuzma šo opciju neizmantos, kas ļaus piedāvājumu izteikt jebkurai NBA komandai.

Kā atzinis pats Kuzma, neskatoties uz to, ka viņš, Bīls un Porziņģis kopā spēlējuši maz, viņam patīk trio kopējā sadarbība. “Man ļoti patīk ar viņiem spēlēt. Mēs darām lielisku darbu, lai nestātos viens otram ceļā. Lai gan neesam kopā daudz spēlējuši, līdz šim viss ir bijis ļoti efektīvi. Viņi abi ir “basketbola galvas”, saprot spēli, tāpēc kopā mēģinām sadarboties,” komandas biedrus slavēja Kuzma.

“Tas spēlē lielu nozīmi,” par to, ka spēlēšana ar Bīlu un Porziņģi ietekmēs viņa lēmumu brīvo aģentu tirgū, teica Kuzma. “Redzu, cik man [ar viņiem laukumā] viegli iet, taču par to tagad nedomāju. Līdz tam vēl tāls ceļš ejams. Kā jau vairākkārt esmu teicis, koncentrējos, lai tagad kļūtu labāks. Tā būs daļa no mana lēmuma [starpsezonā].”

 

TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
2.05
3.75
3.3
1.28
5.5
11
1.5
5
4.6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām