Kuzma par “Wizards”: Nezinu, vai mums ir lielais trijnieks, jo neviens no mums nepiedalījās Zvaigžņu spēlē

09/03/2023 09:15
Nokopēts
Kails Kuzma

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kails Kuzma sniedzis savus komentārus pēc aizvadītās spēles pret Atlantas “Hawks”, kā arī komentējis komandas līderu Kristapa Porziņģa, Bredlija Bīla un savu sadarbību.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī “Wizards” ar rezultātu 120:122 piekāpās “Hawks” basketbolistiem. Porziņģis laukumā pavadīja 37 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā izcēlās ar 43 punktiem (1.p. 2/3; 2.p. 10/12; 3.p. 7/10), piecām atlēkušajām bumbām, piecām rezultatīvām piespēlēm, vienu pieļautu kļūdu, piecām personiskajām piezīmēm, kā arī pozitīvu +/- rādītāju +8. Latvietis sasniedza līdz šim karjeras labāko rādītāju gūtajos punktos, kā arī realizētajos metienos no spēles.

“Nezinu, vai mums ir lielais trijnieks. Neviens no mums nepiedalījās Zvaigžņu spēlē,” par sevi, Porziņģi un Bīlu izteicies Kuzma. “Mēs varam gūt daudz punktus, bet vai varam arī pietiekami labi būt aizsardzībā? Vai mēs palīdzam citiem kļūt labākiem?”

“Mēs visi spēlējam atšķirīgās pozīcijās, kā arī mums katram ir citādāks un diezgan unikāls spēles stils,” atzina “Wizards” basketbolists. “Tajā pašā laikā mēs trīs kopā iemetām 92 punktus, kas ir visai labs rādītājs. Mūsu uzdevums nākamajos mačos ir palīdzēt citiem kļūt labākiem.”

Porziņģis: Varam meklēt dažādus attaisnojumus, tomēr savs darbs ir jāpadara

Lieliskais Porziņģis dominē un aizvada karjeras rezultatīvāko spēli (VIDEO)

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām