Kuzņecovs: Tagad labāk presi nelasīt. Visi domā, ka katru spēli gūsim 20 vārtus

Jevgēņijs Kuzņecovs, Krievijas hokeja izlase, Sportazinas.com
foto: IIHF

Krievijas hokeja izlases kapteinis Iļja Kovalčuks izteicies, ka komandā nav dalījuma maiņās, savukārt izteicies, ka čempionāta laikā labāk presi nelasīt. Savu komentāru pirms došanās uz Slovākiju sarunā ar “Sport-Express” sniedzis arī .

“Mums nav iedalījuma pirmajā vai ceturtajā maiņā. Visi tikai klausās, kuru uzvārdu nosauks treneris, un kad jāiet laukumā. Saprotams, ka lielai daļai puišu izlasē būs nedaudz cita loma, kā savā klubā, bet ar to problēmu nav. Visi zina, kas ir jādara, un kāds ir mūsu mērķis,” sacīja Kovaļčuks, kurš arī piebilda: “Pienākumus ar Ovečkinu nedalām [Ovečkins ir kapteiņa asistents]. Mums komandā ir 22 kapteiņi. Ar to problēmu nav.”

Kuzņecovs: “Lai arī esam favorīti, mums jāprot ar to tikt galā. Ir mazāk jālasa prese, jo visi tagad domā, ka katru spēli gūsim 20 vārtus. Ja spēle neiet, to var uzvarēt arī spēlējot no aizsardzības. Visiem tas ir jāsaprot, tad arī sasniegsim rezultātu.”

Savukārt Ovečkins stāstīja, kāda ir viņa motivācija spēlēt izlasē: “Mana galvenā motivācija – ceturto reizi uzvarēt pasaules čempionātā. Mums ir ļoti laba komanda un visi viens otru atbalsta. Braucam uz turnīru ar tikai vienu domu – tajā uzvarēt.”

Krievijas izlase spēlē vienā apakšgrupā kopā ar Latviju, Šveici, Zviedriju, Čehiju, Itāliju, Austriju un Norvēģiju.

Čempionāts norisināsies no 10. līdz 26. maijam divās Slovākijas pilsētās – Bratislavā un Košicē.

Latvija ar Krieviju tiksies 18. maijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par