Kuzņecovs: Vairs neko nevaru izmainīt

Jevgēņijs Kuzņecovs, sportazinas.com
Jevgēņijs Kuzņecovs | Foto: Nick Wass/AP

Nacionālās hokeja līgas () kluba Vašingtonas “Capitals” krievu uzbrucējs Jevgeņijs Kuzņecovs atklājis, ka viņam pietrūks spēlēšana Krievijas izlases rindās.

Kā zināms, Kuzņecovs tika pieķerts kokaīna lietošanā, saņemot četru gadu diskvalifikāciju no Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF). Sākotnēji tika vēstīts, ka sankcijas no Nacionālās hokeja līgas, visticamāk, nesekos, bet aizvadītajā nedēļā līgas vadība lēma hokejistu dēļ šī pārkāpuma diskvalificēt uz trīs spēlēm bez iespējas saņemt algu.

Hokejists līgas vadības lēmumu nolēma neapstrīdēt.

Pirmssezonas tikšanās ar medijiem laikā, hokejists atklāja, ka jūt apkārtējo atbalstu: “Gribu pateikties NHL, par atbalstu. Daudzi cilvēki cenšas palīdzēt, es to novērtēju. Centīšos kļūt labāks, strādāšu pie tā. Bez šaubām, esmu ieguvis vērtīgu mācību. Šovasar vairāk laika pavadīju ar ģimeni, mums pirms trīs mēnešiem piedzima bērns. Tāpat fokuss bija uz treniņiem.”

“Skumšu pēc spēlēšanas Krievijas izlasē, bet man šobrīd jāvirzās tālāk. Vairs neko nevaru izmainīt. Šobrīd koncentrējos uz savu dēlu. Domāju, viņš kļūs par žurnālistu. Man vajadzīgi “savējie” jūsu rindās,” pozitīvu noskaņojumu centās saglabāt hokejists.

Maija beigās sociālo tīklu “Twitter” pāršalca 22 sekunžu ilgs video, kurā Kuzņecovs redzams, sēžot pie galda, uz kura ir divas līnijas ar pulverveida vielu un sarullēts dolārs. Krievu uzbrucējs šajā laikā nepieskārās uz galda esošajiem priekšmetiem. 

Kuzņecovs “iekrita” dopinga kontrolē, kura tika veikta aizvadītā pasaules čempionāta laikā. Tad arī medijos parādījās video, kur hokejists redzams atrodoties kompānijā, kas, visticamāk, lietojusi narkotikas, jo uz galda redzama balta pulverveida viela. 

27 gadus vecais Kuzņecovs aizvadītajā sezonā regulārajā čempionātā 76 spēlēs guva 21 vārtus un veica 51 rezultatīvu piespēli, bet Stenlija kausa izcīņā viņam septiņos dueļos bija viens precīzs metiens un piecas piespēles. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par