Kvačovs: Treniņnometnes laikā ļoti iepriecināja komandas disciplīna

24/09/2021 10:16

Septembrī pie Latvijas sieviešu futbola izlases vadības grožiem debitēja komandas jaunais galvenais treneris Romāns Kvačovs. FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas pirmajās spēlēs viņa vadītā komanda piekāpās favorītēm Austrijai un Ziemeļīrijai. Treneris sniedza savus komentārus pēc pirmās nometnes ar izlasi.

“Pirmkārt, gribu pateikties treneru štābam, ārstiem, menendžerim un ļoti liels paldies arī meitenēm, kuras bija izsauktas un piedalījās šajā treniņnometnē un spēlēs. Par pirmo nometni iespaids ir labs, izdevās ieviest vairākas lietas, kurām, manuprāt, jābūt izlases darba procesā. Iepriecināja, ka meitenes jaunumus pieņēma, un mēs visi kopā strādājām pie tā treniņnometnes gaitā,” Kvačovs citēts Latvijas futbola federācijas (LFF) mājaslapā.

Lai gan septembrī divās spēlēs piedzīvoti divi zaudējumi, treneris izcēla, ka pirmajos puslaikos mūsu komandas pret izteiktām favorītēm demonstrēja ļoti saturīgu pretspēli. “Par spēlēm ar Austriju un Ziemeļīriju – manuprāt, mums abos mačos ļoti labi padevās pirmie puslaiki. Tajos mēs spēlējām ļoti disciplinēti, ļoti pašaizliedzīgi un centāmies kontrolēt bumbu un veidot pretuzbrukumus un uzbrukumus. Patika, ka tehniski-taktiskās darbības, kuras mēs trenējām treniņos, arī izdevās izpildīt spēles epizodēs gan pret Austrijas, gan pret Ziemeļīrijas komandām.”

“Treniņnometnes laikā ļoti iepriecināja komandas disciplīna un uzvedība laukumā un ārpus tā, iepriecināja komandas mikroklimats, tas, ka meitenes daudz komunicēja savā starpā un visai uzņēmīgi reaģēja uz jaunām lietām. Tagad būs ļoti svarīgi visas šīs lietas turpināt darīt, turpināt attīstīties un progresēt.” Oktobrī Latvijas izlasei paredzētas divas mājas spēles, kuras plānots uzņemt “Daugavas” stadionā Rīgā – pret Ziemeļmaķedoniju un pret Angliju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…