Labākie “geimeri” NBA basketbolistu vidū

23/01/2022 14:52
Nokopēts
Pols Džordžs (pa labi) kopā ar

Daudzi sporta un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) līdzjutēji, lasot šo rakstu, varētu būt pārsteigti, cik ļoti varbūt pat viņu iecienītākajiem līgas basketbolistam patīk brīvo laiku pavadīt spēlējot videospēles un censties atkārtot savu NBA laukumos parādīto augstvērtīgo sniegumu arī virtuālajā pasaulē. Neskaitot paredzami izvēlēto “NBA 2K” kā vienu no galvenajām favorītēm daudzu basketbolistu videospēļu kolekcijās, tajās ietilpst arī tādas spēles, kā “Fortnite”, “Call of Duty” un citas pasaules populārākās videospēles. Turpinājumā aplūkosim labākos “geimerus” starp NBA pārstāvjiem.

Gordons Heivords (Šarlotas “Hornets”)

Gordons Heivords bez šaubām ir viens no līgas populārākajiem videospēļu fanātiem. Tā ir bijusi viena no viņa dzīves svarīgām sastāvdaļām jau kopš bērnības. Amerikāņu basketbolists to uztvēra nopietnāk kā tikai brīvā laika pavadīšanu, jo nonāca pat līdz esporta līmenim. Kamēr Heivords studēja Batlera universitātē, viņš paguva piedalīties arī vairākos lokālajos “Halo” turnīros, kā arī vēlāk “Imagine Games Network (IGN) StarCraft 2” profesionālajā līgā. 2017. gadā kā viens no apskatniekiem šī brīža Šarlotas “Hornets” vieglais uzbrucējs tika uzaicināts uz Ziemeļamerikas “League of Legends Championship Summer premier” turnīra finālu. Ik pa laikam viņam patīk uzspēlēt arī “Fortnite”. Jāpiebilst, ka Heivordam bija sadarbības līgums ar datoru aprīkojuma kompāniju “HyperX”, kas ir īpaši populāra daudzu “geimeru” vidū.

 

Pols Džordžs (Losandželosas “Clippers”)

Džordžs vairāk ir “PlayStation” fans, kam par spilgtu apliecinājumu kalpo viņa sadarbība ar “Nike” un “Sony”, izstrādājot basketbolista sērijas apavus jeb “signature shoe” modeli “PG 2.5”, kas bija izveidots “PlayStation 1” konsoles tematikā – apavi bija pelēkā krāsā ar dažādām konsolei raksturīgajām detaļām un uz apavu mēlītēm tika ievietoti mirgojoši logo. “Clippers” basketbolists dod priekšroku tādām spēlēm, kā “Destiny 2”, “Fortnite” un “NBA 2K”. 2018. gadā viņš kopā ar tādiem NBA basketbolistiem un “Fortnite” cienītājiem, kā Redžiju Džeksonu, Terensu Rosu, Andre Dramondu un Kenetu Farīdu, tika uzaicināts uz īpašu “Fortnite” turnīra “E3 Pro-Am” “exhibition” jeb paraugmačiem, kur katra no NBA zvaigznēm sacentās vienā komandā kopā ar kādu videospēļu profesionāli. Džordža komandas biedrs bija viens no labākajiem šīs spēles piepratējiem Ali Kabani jeb “Myth”. 2020. gadā pašā pandēmijas pirmā viļņa kulminācijā, kad uz laiku tika apturēta NBA sezona, Džordžs uzsāka darboties “Twitch” platformā, veidojot tiešraides un atrādot savas “Call of Duty” prasmes skatītājiem. Kopš tā brīža basketbolists noslēdzis līgumu ar amerikāņu datoru aparatūras kompāniju “Alienware”, lai promotētu jaunākos videospēļu pasākumus un produktus.

PlayStation + Paul George: The New PG 2.5 x PlayStation Colorway – PlayStation.Blog

Pola Džordža “signature shoe” “PlayStation 1” tematikā

 

Džošs Hārts (Ņūorleānas “Pelicans”)

“Pelicans” aizsargs līgā ir zināms kā viens no lielākajiem “Fortnite” entuziastiem. Viņa mīlestība pret šo videospēli ir izpaudusies arī uz NBA laukumiem, kad viņš savulaik mēdza aizvadīt basketbola mačus īpašos apavos ar “Fortnite” tematiku, kā arī nereti bija redzams, ka savas veiksmīgākās maču epizodes basketbolists mēdz atzīmēt ar kustībām, kas aizgūtas no sportista iemīļotās videospēles. Hārts ir piedalījies arī vairākos tematiskajos pasākumos, kā piemēram, “Fortnite Pro-Am Epic Games Summer Block Party” 2019. gadā. Tāpat viņš jau vairākus gadus “Twitch” platformas tiešraidēs ir demonstrējis savus piedzīvojumus “Call of Duty” franšīzes videospēlēs. 2020. gada NBA izslēgšanas spēļu laikā Orlando “burbulī” Hārts starp citiem sava amata brāļiem izcēlās ar savu “gaming” aprīkojumu, kas bija manāmi kvalitatīvāks nekā citiem basketbolistiem. Tas gan lika viņa komandas biedriem “Pelicans” vienībā raizēties, vai Hārta uzmanība netiek pārāk novērsta no profesionālajiem pienākumiem uz basketbola laukuma parketa.

Andrē Dramonds (Filadelfijas “76ers”)

Lai gan lielākā daļa NBA spēlētāju cenšas izpausties basketbola simulatorā kādā no “NBA 2K” farnšīzes videospēlēm, šķiet, Dramondam spēles, kurās ir mērķis sacensties, tik ļoti neiet pie sirds, jo viņš labāk izvēlas laiku pavadīt iejūtoties gangstera ādā “Grand Theft Auto” vai, uzspēlējot piedzīvojumu žanra spēli “God of War”. Centra pozīcijas spēlētājs izbauda dažādas datora jeb “PC” platformas spēles, tāpat labprāt savā grafikā pa retam iekļauj arī laiku, ko veltīt kādai konsoles videospēlei. Ārpus basketbola Dramonda mīļākais sporta veids ir autosports, tādēļ viņš aizrautīgi spēlē arī “NASCAR” sacīkšu simulatorus un viņa mīļākais braucējs ir bijušais profesionālis, panākumiem bagātais Džefs Gordons.

Džeilens Bransons (Dalasas “Mavericks”)

“Mavericks” saspēles vadītājs un Kristapa Porziņģa komandas biedrs vairāk varēja pievērsties “geimingam”, kad viņam piespiedu kārtā parādījās brīvais laiks 2020. gadā piedzīvotās pleca traumas dēļ, kas lika izlaist lielāko daļu no jau tā tolaik saīsinātās sezonas. Šī perioda laikā, Bransons kā jau arī citi iepriekš minētie basketbolisti, pievērsās “Twitch” tiešraižu veidošanai, kurās kopīgi mēdza uzspēlēt arī ar citiem “Mavericks” pārstāvjiem, piemēram Luku Dončiču, kuri ir draugi jau no abu kopīgā drafta 2018. gadā. Abi tikās aci pret aci “FIFA 20” videospēlē, lai rastu arī nedaudz vairāk komunikāciju ar faniem, kad basketbola spēles tika atceltas. Bransons ir arī tādu spēļu fans, kā “Batman: Arkham Knight” un “New Spider-Man”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.75
4.33
1.65
4.6
4.33
1.65
4.33
4.2
1.7
3.2
3.75
2.1
5.25
3.75
1.66
3.7
3.3
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām