Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

24/09/2021 09:19
Nokopēts

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni no paša Lebrona Džeimsa.

Šis raksts sniegs pāris padomus, it īpaši jaunajiem “NBA 2K” spēlētājiem. Tomēr vērts atcerēties, ka pēc iespējas precīzāk jāmēģina izveidot basketbolists, kurš atbilstu tieši tavam spēles stilam. Būtu bezjēdzīgi izveidot “snaiperi” no tālās distances, ja tev labāk patīk noslēgt uzbrukumus dankojot vai izpildot “layup” metienus.

Turpinājumā neliels ieskats labākajos spēlētāju tipos “MyCareer” disciplīnā sekojošā secībā: aizsargi, uzbrucēji un centra pozīcijas spēlētājs.

1.”Two-way shot creator”

Šis ir labākais variants, ja vēlies spēlēt kā saspēles vadītājs, kurš būs ne vien pietiekoši ātrs, lai spētu doties groza tuvumā un gūtu vieglus divus punktus ar danku vai “layup” metienu, bet arī gana precīzs, lai iemestu izšķirošo trīs punktu metienu vai uzbruktu grozam no vidējas distances. Šis basketbolists varēs arī veiksmīgi noturēt savu pretspēlētāju aizsardzībā, ja prasmju punkti tiks izmantoti pietiekami gudri.

Šī tipa basketbolistam jābūt veiklam, tāpēc ieteicams izvēlēties augumu starp 188 un 195 centimetriem, minimālo svaru un roku izvērsumu. Prasmju punktus droši lielā apjomā var izmantot tādās spējās, kā “driving dunk”, “driving layup”, pustālajam un trīs punktu metienam. Tā kā tiek veidots saspēles vadītājs, noteikti vērts pataupīt punktus spēles veidošanas prasmei, lai nepieļautu kļūdas piespēlēs pārāk bieži.

Ja punkti netiek tērēti “standing dunk”, “post control” un aizsardzības groza tuvumā, tad noteikti vēl ir atlikuši lieki prasmju punkti, ko vērts ieguldīt perimetra aizsardzībā un pārtvertajās bumbās, kas dos lielāku pienesumu basketbolista aizsardzības talantā kopumā.

Kad tas ticis izdarīts būs pienācis laiks izvēlēties savu “takeover”, kas, visticamāk, dos iespējas izlemt starp “ankle-breaking shots” vai “spot-up precision”. Kamēr jaunāko konsoļu – “PlayStation 5” un “Xbox Series X” spēlētājiem ir iespēja izmantot abas opcijas, vecāko paaudžu ierīču īpašniekiem jāsadzīvo ar vienu no tām. Rezultātā basketbolists līdzināsies tādiem spēlētājiem, kā Džonam Volam un Džeimsam Hārdenam.

2.”Sharpshooting facilitator”

Šis tips paredzēts spēlētājiem, kuri dod priekšroku nāvīgai precizitātei no trīspunktu līnijas kā arī vēlas atdot pa kādai rezultatīvai piespēlei. Ja esi mehāniski prasmīgs “NBA 2K22” videospēlē, tad ir vērts izmēģināt šo variantu.

Arī šoreiz labāk izvēlēties augumu starp 188 un 195 centimetriem un minimālo svaru, lai basketbolists nezaudētu pārāk daudz ātruma. Ieteicams izvēlēties maksimālo roku izvērsumu, jo tavs spēlētājs būs punktu mašīna neatkarīgi no tā. Tādēļ noteikti jāizmanto prasmju punkti uz pustālo un trīspunktu metienu, kā arī soda metienu, lai sodīts netiec tu, bet tavi pretinieki, kad pārkāpj noteikumus pret tevi.

Uzbrukums groza tuvumā nav tas, uz ko vēlies koncentrēties, veidojot šo spēlētaju. Tādejādi tev vajadzētu pietikt punktiem piespēļu precizitātei, bumbas pārvaldīšanai, ātrumam, spēlei ar bumbu, perimetra aizsardzībai un pārtvertajām bumbām. Šis basketbolista tips ir spējīgs viens pats parūpēties par komandas sekmēm, taču, ja neesi tik prasmīgs metienu izpildīšanā, iespējams, šis variants nebūs radīts tev. Kā “takeover” vari izvēlēties “spot-up shooter” un iegūsi tikpat neprātīgu punktu guvēju kā Stefens Karijs.

3.”Two-way slasher”

Šis spēlētaja tips, visticamāk, ir daudzpusīgākais no visiem. Kā vieglais uzbrucējs tu noteikti spēsi būt veiksmīgs ne tikai, piespēlējot bumbu, bet arī, noslēdzot uzbrukumus groza tuvumā un spēlējot aizsardzībā. Iesācējiem tas varētu izklausīties pārāk sarežģīti, taču, ja ieguldīsi laiku spēlē un progresēsi, šāda tipa basketbolists būs ļoti noderīgs abos laukuma galos.

Ideālie parametri: augums – 201 centimetrs, svars – apmēram 81 kilograms un maksimālais roku izvērsums. Tādejādi spēlētājs būs ne vien veikls, bet arī gana spēcīgs, lai netiktu pazemots no pretinieku puses. Maksimālais roku izvērsums ir jāizvēlas ar mērķi vairāk pabeigt uzbrukumus groza tuvumā nekā no distances, kā arī sekmīgai aizsardzībai.

Fokuss jāliek uz metienu tuvāk grozam, “driving layup”, “driving dunk”, “standing dunk”, soda metienu. Daudz punktus vērts ieguldīt arī uz bumbas pārvaldīšanu un kustību ātrumu ar bumbu. Pāri palikušos prasmju punktus noderīgi atlicināt perimetra aizsardzībai, bumbu pārtveršanai un atlēkušo bumbu savākšanai savā laukuma galā. Noslēgumā izvēloties “slasher” kā savu “takeover”, iegūsi līdzību ar kādreizējo Fīniksas “Suns” spēlētaju Šonu Merionu.

4.”Stretch four”

Šāda tipa spēka uzbrucējs papildus uzbrukumam no tuvas distances varēs paļauties arī uz savu trīspunktu metienu, kas līdzinātos Kristapam Porziņģim un vēl jo vairāk viņa pārstāvētās komandas Dalasas “Mavericks” leģendai – Dirkam Novickim.

Pie auguma parametra ieteicams izvēlēties 210 centimetrus, bet pie svara aptuveni 86 kilogramus un 224 centimetrus roku izvērsumā, kas palīdzētu metienu precizitātē. Tādēļ vērts lielu daudzumu prasmju punktus atvēlēt metieniem no distances un soda metienam.

Lai gan uzbrukuma noslēgšanā tuvu grozam netiks ieguldīti daudz punkti, šī spēlētāja triks ir trāpīt vairākus precīzus metienus no tālienes, liekot videospēles sistēmai aktivizēt perimetra aizsardzību, ko var izmantot, lai tiktu garām savam pretiniekam un gūtu vieglus punktus tuvāk grozam.

Ietaupot punktus uz spēles veidošanu, vērtīgāk attīstīt aizsardzības komponentes: atlēkušo bumbu savākšana, metienu bloķēšana, aizsardzība groza tuvumā. Lai trīs punktu metieni kristu iekšā grozā vēl biežāk, kā “takeover” vērtīgi izvēlēties “spot-up shooter”.

5.”Paint beast”

Šis centra pozīcijas spēlētājs ir izcili paredzēts “dankošanai”, tā vietā, lai raizētos par metienu izpildīšanu. Šāda tipa spēlētājs noteikti neatbilst mūsdienu tendencēm, bet jebkurā gadījumā tas ir gana labs, lai ar aizrautību atgrieztos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) laikos, kad tajā valdīja tādi lielie vīri kā Karīms Abduls Džabars un Hakīms Oladžuvons.

Spēlētājam jābūt apmēram 216 centimetrus garam ar maksimālo svaru un roku izvērsumu, ņemot vērā, ka mobilitāte un metiena prasmes nav galvenais fokuss. Lielu daļu no punktiem ieteicams tērēt uz metienu groza tuvumā, “driving dunk” un “standing dunk”. Metienu komponentes var ignorēt, izņemot soda metienu, lai tavs spēlētājs, izpildot tos, nesaskartos ar līdzīgām grūtībām kā Andris Biedriņš vai Šakils O’Nīls.

Lielisks veids kā izmantot šādu spēlētaju ir veidot aizsegus, lai palīdzētu saviem komandas biedriem. Tas noteikti atmaksāsies, kad komandas “snaiperis” trāpīs netraucētus trīspunktu metienus. Aizsardzībai groza tuvumā vērts tērēt, cik vien daudz iespējams, attīstot atlēkušo bumbu savākšanu gan aizsardzībā, gan uzbrukumā un bloķētos metienus, lai tavs spēlētajs kļūtu par labāko groza aizsargātāju līgā un ar kuru ikviens baidītos sastapties groza tuvumā.

Šāda veida basketbolists ir tālu no tā, ko redzam NBA šodien, taču, ja iemācīsies izmantot stiprās puses, kļūsi par ļoti labu spēlētāju. Lai savāktu gandrīz ikkatru atlēkušo bumbu, noderīgi kā “takeover” izmantot “glass cleaner” opciju. Atliek vien izvēlēties sirdij tuvāko pozīciju laukumā, piemērotāko spēles stilu un vari sākt veidot savu ideālo spēlētaju un tā ceļu NBA virtuālajā pasaulē.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām