Laganovski nodrošina “Ogres” uzvaru Murjāņos

22/11/2018 23:10

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja ”Ogres” handbolisti, kas viesos ar 30:26 pieveica Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu ”MSĢ/LAT-Hertz”.

Arnolda Straumes vadītā ”MSĢ/LAT-Hertz” sezonas sākuma ir viens no patīkamajiem pārsteigumiem, jo Latvijas jaunatnes izlases komanda pirms šīvakara spēles ar piecām uzvarām deviņās spēlēs bija drošā ceturtajā vietā, lai gan kopumā čempionātā startē ārpus konkurences. ”Ogres” komanda pirms šī mača ar 3-7 bilanci bija septītajā vietā astoņu komandu konkurencē, bet vēl pirms iepriekšējā mača sastāvu papildināja ar diviem vērtīgiem spēlētājiem – Ingus Kivlenieku un Jāni Zvejnieku.

Maču nedaudz labāk iesāka ”MSĢ/LAT-Hertz” (3:1), bet ogrēniešiem ātri vien izdevās izvirzīties vadībā. Mājinieki vairākas reizes puslaika gaitā atguva vadību, bet ”Ogre” pirmo reizi vadībā izvirzījās vien spēles 21. minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Artis Laganovskis. Arī puslaika atlikušo daļu nedaudz labāk nospēlēja viesi, kuri vairākas reizes ieguva arī divu vārtu pārsvaru, bet divas sekundes pirms puslaika beigām Antons Šuleiko pretinieku pārsvaru samazināja līdz vieniem vārtiem – 15:16.

Otrā puslaika sākums aizritēja ogrēniešus zīmē – ”Ogre” spēja gan labi spēlēt aizsardzībā, gan uzbrukumā trīs vārtus komandai noorganizēja Artis un Arvis Laganovski, kā rezultātā viesi ieguva trīs četru vārtu pārsvaru (19:15). 49. minūtē pēc Andra Domanska vārtiem mājinieki pietuvojās līdz vieniem vārtiem (23:24), bet atlikušajā spēles laikā ”Ogre” demonstrēja pārliecinošu handbolu, nedeva iespējas pretiniekiem izlīdzināt rezultātu un izcīnīja uzvaru pat bez saspringtas galotnes – 30:26.

Artis un Arvis Laganovski bija galvenie varoņi šajā spēlē, kopumā savai komandai sarūpējot 20 vārtus – Artis bija rezultatīvākais ar 12 vārtiem, bet Arvis pievienoja astoņus vārtus. Pretinieku sastāvā līdera cienīgu sniegumu demonstrēja Ņikita Pančenko, kurš šo cīņu pabeidza ar 11 vārtiem.