Lai neietekmētu nākamo sezonu, ACB līgai spēles jāpabeidz līdz jūlija beigām

Barselona, sportazinas.com
Foto: Euroleague.net

Lai šosezon ieilgusī pauze neietekmētu nākamās sezonas startu, atlikušās šī gada Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) spēles ir jāaizvada līdz jūlija beigām, sestdien pauda Spānijas Profesionālo basketbolu spēlētāju asociācijas ģenerālsekretārs Rafa Hofresa, vēsta portāls “Eurohoops”.

“Nezinām, kad mēs atkal varētu atsākt sezonu. Nezinām vai vispār tā šosezon turpināsies,” pauda Hofresa. “Kā mēs spēlēsim? Aiz slēgtām durvīm? Šos jautājums mēs uzdodam arī sev.”

Ģenerālsekretārs bija pārliecināts, ka sezona “uz sitiena” nevarēs atsākties, jo spēlētājiem būs nepieciešams atgūt sportisko formu.

“Pirms gaidāmās sezonas spēlētāji vasarā vienmēr veic sagatavošanās treniņus. Šogad tas nebūs viegli… Lai izvairītos no traumām, pēc aizliegumu atcelšanas mums būs nepieciešamas vismaz divas nedēļas,” situāciju skaidroja Hofresa.

“Domāju, spēles, kas tiks ieplānotas pēc 31.jūlija, noteikti ietekmēs nākamo sezonu. Nezinām vai atbildīgās autoritātes ierobežojumus atcels 1. vai 15.jūnijā. Gaidīsim viņu spriedumu.”

ACB vadība čempionāta norisi sākotnēji bija apturējusi līdz 24.aprīlim, bet pēc ceturtdien notikušās telefonkonferences, kurā piedalījās komandu pārstāvji, noskaidrojās, ka turnīrs apturēts uz nezināmu laiku.

Iepriekš algu samazinājumam piekrita ACB viena no spēcīgākajām komandām “Barcelona”, kuras rindās spēlē arī Rolands Šmits. Algu samazināšana vienībai turpmākajos mēnešos ļaus ieekonomēt aptuveni 6,3 miljonus eiro.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par