Laikraksts: Hārtlijs šodien ielidos Rīgā un drīzumā pievienosies izlasei

22/04/2019 15:43
Bobs Hārtlijs, Sportazinas.com

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs komandai pievienosies jau rīt, vēsta laikraksts “Latvijas Avīze”.

Kā zināms, Hārtlijs bija aizņemts savā ikdienas darbā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Omskas “Avangard”, jo tas bija aizkļuvis līdz Gagarina kausa finālam, kur gan sērijā līdz četrām uzvarām ar 0-4 piedzīvots zaudējums Maskavas CSKA klubam.

Latvijas izlase aizvadītajā nedēļas nogalē uzsāka pārbaudes spēļu ciklu, aizvadot divus mačus ar Franciju. Vispirms tika izcīnītā uzvara 3:2 “bullīšos”, bet pēc tam ciests “sausais” zaudējums 0:2.

Komentārus par pirmajiem mačiem “LA” sniedza arī Artis Ābols, kurš uzņēmies galvenā trenera lomu Hārtlija prombūtnē: “Vērtīgas spēles, puiši ilgi nebija spēlējuši. Pirmajā mačā neizdevās pirmā trešdaļa, bet otrā jau bija pozitīva. Vakar izskatījāmies lēnāki, varbūt ietekmēja augstkalne Meribelā.”

Tāpat Ābols laikrakstam atklāja ziņas par citām aktualitātēm.

Zīmīgi, ka Latvijas Hokeja federācjas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols sarunā ar citu mediju paziņoja, ka viņš nezina, kad gaidāma Hārtlija pievienošanās izlasei.

Latvijas izlase jau nākamos pārbaudes mačus aizvadīs Rīgā, kad 24. un 25. aprīlī tiksies ar spēcīgo Krievijas izlasi. Krievi Rīgā ieradušies ar pieciem Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem ierindā. Tās būs vienīgās izlases spēles “Arēnā Rīga”.

Pēdējās pārbaudes spēles Latvijas nacionālajai valstsvienībai paredzētas 3. un 4. maijā izbraukumā pret Šveici.

Pasaules čempionāts Slovākijā sāksies 10.maijā, bet Latvijas valstsvienība Bratislavā tiksies ar Austrijas, Šveices, Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas nacionālajām izlasēm. Iekļūstot četru labāko komandu pulkā, izlase garantēs dalību ceturtdaļfinālā.