Laikraksts: “Liepājas” budžets pagājušajā sezonā bija teju divi miljoni eiro

Mareks Zuntners, sportazinas.com
Mareks Zuntners | Foto: FK Liepāja

Laikraksts “Kurzemes Vārds” informē, ka “Optibet” futbola virslīgas komandas “Liepāja” budžets pagājušajā sezonā bija teju divu miljonu eiro apmērā.

Laikraksts informē, ka tas nav kluba oficiālais budžets, bet gan tā secinājumi pēc kluba gada pārskata izpētīšanas. “Subjektīvi secinām, ka “Liepāja” gada pārskata kopējo izdevumu sadaļa tad arī ir uzskatāma par organizācijas gada budžetu. Pērn šī summa bija lielākā liepājnieku pastāvēšanas 6 gadu laikā – nepilni 2 miljoni eiro jeb precīzi – 1 958 531 eiro. Šī summa ir aptuveni par 300 tūkstošiem eiro lielāka nekā 2018. gadā (1 641 869 eiro), kad par kluba faktisko vadītāju kļuva Liepājas uzņēmējs Oļegs Hramovs.”

“Pieejamie dati liecina, ka 2018. gada virslīgā ceturto vietu ieņēmušajai “Liepājai” ar 1,64 miljoniem eiro izdevumu varēja būt prāvākais budžets starp visiem virslīgas dalībniekiem. Čempionei “Riga” togad (vismaz oficiāli norādītais) budžets bijis ap 1,46 miljoniem, otrās vietas īpašniecei “Ventspils” neto apgrozījums bijis 1,32 miljoni, bet pirmo trijnieku noslēgušajai “” – 903 tūkstošiem eiro,” raksta “Kurzemes Vārds”.

Laikraksts vēsta, ka pērnā gada pārskatā norādīts, ka klubā bija 45 darbinieki, kuriem kopumā tika samaksāts 1 069 771 eiro, tātad vidējā gada alga klubā bija 23 772 eiro jeb 1981 eiro mēnesī.

Šī “Optibet” virslīgas sezona koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ vēl nav sākusies, bet aizvadītajā sezonā liepājnieki ierindojās sestajā vietā deviņu komandu konkurencē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par