Laikraksts: Nāgelsmans kļūs par Vācijas futbola izlases galveno treneri

19/09/2023 15:56
Nokopēts
Juliāns Nāgelsmans

Juliāns Nāgelsmans kļūs par Vācijas vīriešu futbola izlases galveno treneri, vēsta laikraksts “Bild”. Vācijas Futbola federācija (DFB) panākusi vienošanos ar Nāgelsmanu un tagad atliekot tikai pārrunāt līguma nianses.

10.septembrī pēc piecu neuzvarētu spēļu sērijas Vācijas izlases galvenā trenera amatu zaudēja Hanss Dīters Fliks, kurš valstsvienību vadīja pēdējos divus gadus. Vācijas izlase kā 2024.gada Eiropas čempionāta rīkotāja atlases ciklā nepiedalās, šogad aizvadot pārbaudes mačus.

36 gadus vecais Nāgelsmans pirms tam nepilnas divas sezonas vadīja Minhenes “Bayern” komandu, kas šī gada martā atbrīvoja treneri no amata. Ar bavāriešiem viņš paguva izcīnīt vienu Vācijas čempiontitulu.

2016.gadā Nāgelsmans, stājoties pie “Hoffenheim” stūres, 28 gadu vecumā kļuva par visu laiku jaunāko treneri bundeslīgā. Hofenhaimas vienību viņš vadīja līdz 2019.gadam un pēc tam kļuva par “Leipzig” treneri, sekmējot komandas uzvaru Vācijas kausā, bet pēc divām sezonām Leipcigā Nāgelsmanu nolīga “Bayern”. Futbolista karjeru bijušais centra aizsargs Nāgelsmans pārtrauca jau 20 gadu vecumā pēc vairākiem savainojumiem.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām